tak wchodzi w szczegulności wybieranie selektywne apropo uruchamiania syren
nie stety ale nie jak narazie nie mam czym i zastanawiam się czy da się nasłuchiwać dtmf
Witajcie. Mam na imię Adrian, a w Klango i na Eltenie znany jestem jako Syntezator. Nicki pod jakimi można mnie również spotkać to Adrianp111 lub Adrianp1996. Myślę, że dostatecznie napisałem o sobie w wizytówce, więc po więcej szczegułów tam zapraszam. No i oczywiście zapraszam do kontaktu ze mną. Piszcie, a gdy będę miał czas to na pewno odpowiem. Mam go niestety teraz trochę mniej ze względu na zbliżającą się sesję i obronę pracy licencjackiej. Cieszę się jednak, że w końcu zdecydowałem się do was dołączyć, mimo że tak naprawdę to pierwotnie w Eltenie zarejestrowałem się niedługo po jego ogłoszeniu. Chyba nawet coś tam pisałem, ale pewnie w wyniku awarii zostało to utracone. Później inne obowiązki odciągnęły moją uwagę zarówno od Eltena jak i od Klango, ale zawsze śledziłem kiedy tylko mogłem jak Elten się rozwija i dopiero z chwilą ogłoszenia końca Klango postanowiłem uaktywnić moje konto tutaj. Wiem, że powinienem był zrobić to już dawno, ale czasem tak bywa, że sentymenty trzymają nas przy starych, często gorszych rozwiązaniach. Dziękuję Dawidowi za stworzenie i utrzymywanie tego projektu i wyrażam głęboki szacunek dla jego poświęcenia i zaangażowania, no i oczywiście dla jego samego. Cieszę się, że jestem tutaj i cieszę się, że wy tu jesteście, ci, których nie znam i ci, z którymi miałem przyjemność porozmawiać na Klango.
Miło Cię widzieć. Witaj. :)
ło matko, a ja jeszcze kojarze, z forów głosowych twuj bardzo młod głos :D oczywiście z klango
ło cholera, syntezator. :D Pamiętam cię jako takiego szczyla, jeszcze z tt. Pozdrawiam, killer-of-god z klango
Muszę kiedyś zawitać na Teamtalka jako już teraz nieco mniej szczylowaty i z lepszym sprzętem :) Kto wie, może zostanę tam na dłużej?
witaj na pokładzie :)
Cingciasz- Kiler to ty? W życiu bym nie zajarzył. Pamiętam cię z Tyflosa. Kiedyś słuchałem jakiegoś twojego podcastu, ale zabij mnie nie pamiętam czego dotyczył. W każdym razie pamiętam twój charakterystyczny głos. Kiedyś słuchałeś Metalici i generalnie metalu.
I nadal słucha. ;)
To może inny wątek? ;)