1 / 2
Next
Siemanko chcę wam przedstawić mod od liama ervena do gta 5. Ten mod jest darmowy, możemy bez przeszkud celowadź do ludzi, mamy tam jakąś liste obiektówpojazdów, możemy sobie se spawnować pojazd bez konieczności wpisywania kodów itp. mod działa z nvda nie stety misjje jest trudno z tym wykonać ale słyszałem że niektórzy prubowali. bardzo mi się podoba hodź nie mam gta ale tylko słyszałem rużne letsplaye i opińje
z tego co wiem towykonanie misji jest niestety nie możliwe i nie wynika to z tego że liamowi się nie chce tylko z pewnych rzeczy które niestety w samym gta są nie do przeskoczenia.
Niestety misje dzieją się bardzo szybko wymagają od nas reakcji i mod niestety nie nadąża za pewnymi rzeczami.
Ale jak toś chce to działa jedyny warunek to jest posiadanie sejwa gdzie wszystko jest ukończone
Niestety misje dzieją się bardzo szybko wymagają od nas reakcji i mod niestety nie nadąża za pewnymi rzeczami.
Ale jak toś chce to działa jedyny warunek to jest posiadanie sejwa gdzie wszystko jest ukończone
taki save można pobrać z strony liama.
mam sprawkę czy mógł by się ktośzemnom podzielić gta5 na priw? baaaaardzo potrzebuję proszę! nie mogę z jakiegoś powodu kłupić jej na steamie. zgóry przepraszam.
Ja też proszę.
no nie moge właśnie jak bym mógł to bym kłupił już daaaaawno na steamie. ale tam jest jakiś problem że nie mogę tego kłupić
ja wiem, to tylko takie malutkie dowstawki...
jak już wspominałem ta dostępność nigdy nie będzie taka jak powinna, co wynika z samej konstrukcji gry, ale jak ktoś lubi robić rozruby to jak najbardziej może
no właśnie
ale oco ci hodzi?
masz rację to byłmojsior opissssssssssssssssssssssssssss
czy ktoś mi powie czy erven zmienił skruty klawiszowe? bo ja nie mam numpada a w starej wersji bprzełanczało się opcje klawyszami numerycznymi
no to przerąbane jak w to grać bez numpada? znacie jakiś program który go zastępuje?
Nie da się i nie będzie sę dało po 1. Po 2 zainwestujcie sobie może najpierw w kartę graficzną żeby grać w gta. To po raz. Po 2 da się zrobić dostępność większości rzeczy. Mi się po prostu nie chce.
1 / 2
Next