Forum

Undead assault powrócił!

Archiwalne

Previous 5 / 6 Next

patrykkubaszczyk

#81 ·

No dużo, i raz tylko mi się dzisiaj udało zagrać, ale ostatnio, jak było 67 ludzi, to było stabilnie.

balteam

#83 ·

No, mój rekord to runda 37, 911 zombi, ale babka w tym czasie zabiła 1750:D
Wszysto zależy od taktyki, moja powolniejsza, ale działa.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

longshoot

#84 ·

mój runda 45 i 2257 zombie

djsenter

#85 ·

Runda 45, to obok longa byłęm, więc trochę sobie zabieraliśmy nawzajem ale 1800 zombie.
Senter San

djsenter

#87 ·

Raczej ttak.
Senter San

djsenter

#89 ·

Ja akurat będę mógł albo bardziej popołudniu, albo wieczorem, ale będę, spokojnie. Napisze albo znajdziecie mnie.
Senter San

patrykkubaszczyk

#90 ·

to dawaj kto dołącz, zobaczymy, czy się ustabilizował.

daszekmdn

#91 ·


--Cytat (balteam):
a w ile ludzi grałeś?
--Koniec cytatu
W 3 osoby.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#92 ·

Edited

--Cytat (djsenter):
najważniejsze, żeby po 5 rundzie sie razem zbierać, najlepiej prze revivie, ewentualnie boxie, no i brać co sie da, jak radar to napieprzać, bez obracania sie czy coś. No, i oczywiście najlepiej sie nie rozdzielać, i ile wlezie mordować
--Koniec cytatu
Po 5 rundzie? To nie wiem, z kim ty grałeś :/. My się zbieramy po 25 rundzie, albo najwcześniej po 23.
Owszem, jeden do drugiego przychodzi jak trzeba pomagać bo jest mało hp czy wziąć właśnie Rewive ale tak? Niee, to nie jest zdecydowanie mój sposób gry.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

balteam

#93 ·

Hah, djsenter, Papierek i ja, padliśmy po 50 rundzie:D Tylko tyle, że ta gra nudna potem no i 1,5 godziny graliśmy. ponadto jak dobrze się poustawiasz to można pdać i padać i grać tylko wolno.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

longshoot

#94 ·

ej może mi ktoś powiedzieć co tomoże oznaczać czego brakuje. cx_Freeze: Python error in main script dialog Traceback (most recent call last):
File "C:\Users\manuel\Documents\GitHub\undead-assault\client\env\lib\site-packages\cx_Freeze\initscripts\__startup__.py", line 40, in run
File "C:\Users\manuel\Documents\GitHub\undead-assault\client\env\lib\site-packages\cx_Freeze\initscripts\Console.py", line 37, in run
File "main.py", line 623, in
File "C:\Users\manuel\Documents\GitHub\undead-assault\client\src\gamebars.py", line 33, in set_screen
F

djsenter

#95 ·

Hej, podobno jest nowa wersja!
Czy ktoś może to zweryfikować, i co tam nowego?
Senter San

patrykkubaszczyk

#96 ·

Poprawki prprawki, i więcej poprawek, nowa broń, większa mapka, i wiele więcej.

djsenter

#97 ·

Polecam wszystkim przeczytać na general releases undead assault, tam macie napisane i wyjaśnione co nowego
Senter San

balteam

#98 ·

napisane w documents folder jest też, ale poczekajcie, bo sporo bugów teraz.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

strowbery

#99 ·

według mnie to jest suuuuper gra uwielbiam takie mordobicia
<3 :* <3
Previous 5 / 6 Next