Forum

crazy party

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 33 / 51 Next

Kasia

#641 ·

1 likes
Matko bosko, takie to drogie? Prąd w górę idzie razem z cenami w cp :D

Paulinux

#642 ·

Jezu serio? Co to za porypańcy
Happy hacking

Paulinux

#643 ·

Fajnie sobie kelnera szukałam, jak szukałam w zamku
Happy hacking

Kasia

#644 ·

Hahaha. No dziwne są te niektóre gry podobierane w światach. Kelner to ja wiem? Do miasta bardziej pasuje. :D Albo co w kosmosie robi gra życie pod lodem bodajże

Paulinux

#645 ·

No życie pod lodem, bo to jakaś lodowa planeta
Happy hacking

pates

#646 ·

takie coś też bym chciał
--Cytat (Kasia):
To było zawsze :D a teraz mi znikło :d Może mi ktoś przesłać w wiadomości prywatnej ten pliczek txt, z nazwami gier od 1 do 230? :D o ile go ktoś kiedyś generował?

--Koniec cytatu
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

patras

#647 ·

od 0 do 230 bo tam też jest gra 0

Kasia

#648 ·

A ja mam takie pytanko. Do czego służą te nowe karty symboli, co są prawie w każej talii? Ja tego używać :D

Paulinux

#649 ·

To nie jest nowe, ale też nie wiem, po co to komu
Happy hacking

pates

#651 ·

1 likes
po to, żeby walnąć mocno potem tym
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

gumeczka3

#653 ·

ja też niemam pojęcia poco to jest

matius

#654 ·

Ja wogule nie mam tych kart w dekach.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

patras

#656 ·

ja tam nie śmiece se w deckach

Paulinux

#657 ·

ja również
Happy hacking

pates

#658 ·

walnąć np symbolicznym ciosem albo do nabijania sobie typu
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

balteam

#660 ·

Polskie tłumaczenie już w tej grze jest? readme polskiego pewnie niet?
Jak sobie radzicie z deckami?
Jestpewnie tylko 12 z poziomu gry, jak ktoś robi decki mieszane to z poziomu gry do dupy je się robi, bo ciężko potem znaleźć, które karty z której profesji wzięte, natomiast jak txt decki no to problem jak nowe karty dochodzą.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.
Previous 33 / 51 Next