Mam pytanie... Czy ciemność jest ostatnim światem?
hmmm. Czy ma ktoś pomysł, jak przejść grę zamkowe mury, co bym nie robiła. I tak mam punkty na minusie :D
czyli to znaczy że muszę jeden świat robić kilka razy, żeby dostać jakiś świat? Tylko ciekawe, które światy mają po 2 końce
1 likes
Do Lwicy musisz wchodzić na góre i isć górą ile się da. Jeśli trafisz na ścianę musisz zejśc i znowu iść w prawo i wejśc na górę.
Zastanawia mnie jeszcze, jak przejść tą grę, z naprawianiem drogi. Cementem se wiadro napełnie, no problem. :) Ale nigdzie nie ma tych błędnych kroków, jak to jest przetłumaczone pod cyferkami. Na logikę, podejrzewam, że te błędne kroki, to jest to, co musimy w tej drodze naprawić. Ale tak, czy tak, w tej grze nie ma później dźwięku tych błędnych kroków, więc się zastanawiam.
1 likes
Są. I to trochę ich jest. Pójdź sobie troszkę do góry i w prawo sobie leć to napewno jakiegoś spotkasz
1 likes
Tak. Zgadza się. Od wiadra z cementem, należy iść trochę do góry, aż się usłyszy takie betonowe kroki człowieka, a następnie szukać tych błędnych chodząc sobie. Ta droga ułożona jest w kwadracie. Ja zazwyczaj robię tak, że idę w prawo, cały czas naciskam r, nawet się nie przysłuchując, gdzie są te błędne kroki, bo jak się naciska r, to cement rozsypuje się dopiero wówczas, gdzie jest potrzebny, i wtedy słychać dygu dygu, sygnalizujące prawidłowo wylany cement. Potem idę w górę, robiąc dokładnie tak samo jakwcześniej, biorę kolejną partię cementu, w lewo, kolejna partia cementu i w dół. Ot cała trudnota
1 likes
te uszkodzone miejsca naprawdę mega się różnią. ja też nie używam r bez potrzeby
Witajcie!
Czy macie może jakieś doświadczenia związane z tym, że system bez powodu i podania przyczyny usuwa wam plik exe z folderu cp? Gdy dałam ctrl z on chciał przenosić z tempa do folderu, ale nie odnalazł elementu. Wynika z tego, że nie wiem po co, przeniósł to do tempa, a potem usunął. Czy komuś też się tak zdarzyło?
Czy macie może jakieś doświadczenia związane z tym, że system bez powodu i podania przyczyny usuwa wam plik exe z folderu cp? Gdy dałam ctrl z on chciał przenosić z tempa do folderu, ale nie odnalazł elementu. Wynika z tego, że nie wiem po co, przeniósł to do tempa, a potem usunął. Czy komuś też się tak zdarzyło?