co niby zepsół?
ja wiem tylko jedno że po aktualizacji straciłem wszystkie moje deki tylko dla tego że pragma sobie wymyślił inny system nie tak jak było do tej pory było tylko pliki tekstowe.
Gra powinna sama przekonwertować moje obecne decki a zamiast moich decków które stworzyłem, mam decki o nazwie example.txt w dodatku jeszcze napisane z błędem, olddeck1 old deck 2 i oldeck3 w których jest taki syf że trudno tam teraz jakąś walkę wygrać bo jest tam pomieszanie zz poplontaniem.
Napewno to nie są moje decki.
Najchętniej to bym te wszystkie bitwy zaczoł od zera ale nie wiem czy to da się zresetować bo nie chcę na nowo robić sejwa.
Przyznam że się trochę wkurzyłem, bo akurat battle mode to najchętniej grany prze mnie tryb
Gra powinna sama przekonwertować moje obecne decki a zamiast moich decków które stworzyłem, mam decki o nazwie example.txt w dodatku jeszcze napisane z błędem, olddeck1 old deck 2 i oldeck3 w których jest taki syf że trudno tam teraz jakąś walkę wygrać bo jest tam pomieszanie zz poplontaniem.
Napewno to nie są moje decki.
Najchętniej to bym te wszystkie bitwy zaczoł od zera ale nie wiem czy to da się zresetować bo nie chcę na nowo robić sejwa.
Przyznam że się trochę wkurzyłem, bo akurat battle mode to najchętniej grany prze mnie tryb
1 likes
@Mojsior w któejś wersji było pytanie czy chcesz przekonwertować deki ale ja nie pamiętam w której.
1 likes
Kochani moi. Mosior kiedy robiłeś wcześniejszą aktualizacje, bo taki system jest już od kilku miesięcy, a decki przecież można stworzyć na nowe w zarządzaniu taliami kart. Swturz sobie dowolne plike tekstowe w notatniku wrzuć je do folderu deck, odtwórz grę, zarządzanie taliami kart, a dalej już chyba wiadomo. Nie ma z tym dużo roboty, tylko za każdym razem prucz seyva trzeba przerzucać follder z deckami, jest dużo łatwiej niż było.
Ale jak wchodzę w pokój nagród to mam tylko zagraj w mikro gry i zagraj w odblokowane minigry i zagraj samemu w mikrogrę. Nic nie ma o planszach.
myślę, że można by odświeżyć ten wątek
mamy 59 betę cp i nowy świat.
Całkiem fajnie on im wyszedł
mamy 59 betę cp i nowy świat.
Całkiem fajnie on im wyszedł