Wiem, że jest, albo głosowo, albo dźwiękowo, ale chodzi o to, aby można było ustawić sobie co ile sekund lub co ile procent ma nas powiadamiać o postępie paska kopiowania czy pobierania.
interwału nie ma, to fakt, ale co prawda, jest przełączalny skrócik insert+u.
Tak, ale właśnie chodzi o to gosowe powiadamianie, co wybrany czas lub procent,np. taka skala co 5 procen, co dziesięć procent, co dwadzieścia procent i to by wystarczyło
z tym zwrócę się do githuba.
Ludzie odpowiedzą.
--Cytat (Łowca_Androidów):
Tak, ale właśnie chodzi o to gosowe powiadamianie, co wybrany czas lub procent,np. taka skala co 5 procen, co dziesięć procent, co dwadzieścia procent i to by wystarczyło
--Koniec cytatu
Ludzie odpowiedzą.
--Cytat (Łowca_Androidów):
Tak, ale właśnie chodzi o to gosowe powiadamianie, co wybrany czas lub procent,np. taka skala co 5 procen, co dziesięć procent, co dwadzieścia procent i to by wystarczyło
--Koniec cytatu
Ewaentualnie, już o tym kiedyś pisałem, jakiś sampel na zakończenie kopiowania :), typu "kopiowanie zakończone", nie każdy ma doskonały słuch i nie wyłapuje tych różnic dźwiękowych, tego najwyższego tonu na koniec, a poza tym bywa, że kopiujemy sporo małych plików i pikanie jest dość rzadko i nie do końca wiemy czy już skończył czy jeszcze piknie, a tak byłoby powiadomienie, nawet nieraz jest 100% i jeszcze okienko wisi jakiś czas.
Edited
O tym samplu było mówione.
Niestety, jest to niemożliwe.
--Cytat (Łowca_Androidów):
Ewaentualnie, już o tym kiedyś pisałem, jakiś sampel na zakończenie kopiowania :), typu "kopiowanie zakończone", nie każdy ma doskonały słuch i nie wyłapuje tych różnic dźwiękowych, tego najwyższego tonu na koniec, a poza tym bywa, że kopiujemy sporo małych plików i pikanie jest dość rzadko i nie do końca wiemy czy już skończył czy jeszcze piknie, a tak byłoby powiadomienie, nawet nieraz jest 100% i jeszcze okienko wisi jakiś czas.
--Koniec cytatu
Niestety, jest to niemożliwe.
--Cytat (Łowca_Androidów):
Ewaentualnie, już o tym kiedyś pisałem, jakiś sampel na zakończenie kopiowania :), typu "kopiowanie zakończone", nie każdy ma doskonały słuch i nie wyłapuje tych różnic dźwiękowych, tego najwyższego tonu na koniec, a poza tym bywa, że kopiujemy sporo małych plików i pikanie jest dość rzadko i nie do końca wiemy czy już skończył czy jeszcze piknie, a tak byłoby powiadomienie, nawet nieraz jest 100% i jeszcze okienko wisi jakiś czas.
--Koniec cytatu
Edited
No trudno, ale możliwość ustawienia co ile nas ma informować w znacznym stopniu rozwiązałoby ten problem
1 likes
Właśnie zgłosiłem taki Pull Request. Czekamy na ewentualne przyjęcie kodu.
Build zawierający tę funkcje:
https://ci.appveyor.com/api/buildjobs/p12qiwo0gmwm2f4p/artifacts/output%2Fnvda_snapshot_pr10804-19727%2C25f660bf.exe
Build zawierający tę funkcje:
https://ci.appveyor.com/api/buildjobs/p12qiwo0gmwm2f4p/artifacts/output%2Fnvda_snapshot_pr10804-19727%2C25f660bf.exe
Widziałem.
Ciekawie, co powie Leonard i Michał Curran.
Weź zrób w githubie w drugim komentarzu cc na nim.
--Cytat (pajper):
Właśnie zgłosiłem taki Pull Request. Czekamy na ewentualne przyjęcie kodu.
Build zawierający tę funkcje:
https://ci.appveyor.com/api/buildjobs/p12qiwo0gmwm2f4p/artifacts/output%2Fnvda_snapshot_pr10804-19727%2C25f660bf.exe
--Koniec cytatu
Ciekawie, co powie Leonard i Michał Curran.
Weź zrób w githubie w drugim komentarzu cc na nim.
--Cytat (pajper):
Właśnie zgłosiłem taki Pull Request. Czekamy na ewentualne przyjęcie kodu.
Build zawierający tę funkcje:
https://ci.appveyor.com/api/buildjobs/p12qiwo0gmwm2f4p/artifacts/output%2Fnvda_snapshot_pr10804-19727%2C25f660bf.exe
--Koniec cytatu
A na jakiej wer to jest oparte?
I cieszy ten fakt
Niby nie ma takiejopcji, ale w wyniku błędu i jest to do wymuszenia kiedy jest zapuszczone kopiowanie i w trakcie tego kopiowania kopiujemy kolejny plik czy folder i znowu kolejny, te mniejsze skończy wcześniej, ale to co pozostaje zaczyna oprócz dźwięku podawać procennt kopiowania, w załączniku jest przykład jak NVDA podaje procentowo ile skopiował
Odświeżam.
Jest taki dodatek jak ReportLastProgressBarWalue.nvda-addon, po wciśnięciu kombinacji Ctrl+NVDA+U mamy informację o procentowym postępie kopiowania, to znaczy aktualny procent kopiowania, skoro da się napsać taki dodatek to powinno dać się to zaimplementować do NVDA jako opcjonalny wybór dodatkowo można by wybierać czy ma podawać co 1, 5, 25%, mile widziana jakaś informacja o zakończeniu, bo 100% to nie koniec, bo ppasek postępu jeszcze jakiś czas jest widoczny.
Jest taki dodatek jak ReportLastProgressBarWalue.nvda-addon, po wciśnięciu kombinacji Ctrl+NVDA+U mamy informację o procentowym postępie kopiowania, to znaczy aktualny procent kopiowania, skoro da się napsać taki dodatek to powinno dać się to zaimplementować do NVDA jako opcjonalny wybór dodatkowo można by wybierać czy ma podawać co 1, 5, 25%, mile widziana jakaś informacja o zakończeniu, bo 100% to nie koniec, bo ppasek postępu jeszcze jakiś czas jest widoczny.