Bo w ogóle panuje jakiś taki dziwny zwyczaj, że na forum tekstowym rzadko kto się wita, a głosowo to
"Dzień dobry" w każdym poście słyszę. :D No więc Dzień dobry wszystkim.
Chodzi mi o to, jak czytacie książki, w jaki sposób dokładnie. Książki czytane ludzkim głosem? A może
preferujecie ten syntetyczny? A jeśli tak, to bardziej ludzki czy jednak przypominający robota? :) A
może ktoś jednak sięga po starego, poczciwego brajla? Forma mogła się zmienić, bo siedzę sobie teraz ściśnięta
między ścianą? pociągu, a torebką, której nie mogę przesunąć, bo ktoś koło mnie siedzi i nie wyobrażam
sobie targać ze sobą brajlowskich woluminów. :D No ale są monitory, notatniki itp.
No i może być też tak, że czytacie różnie, w zależności od tego, z jakim typem książki chcecie się zapoznać
albo jakie macie możliwości w danej chwili.
No więc podsumowując mój przydługawy wywód: Podzielcie się swoimi preferencjami czytelniczymi, ale związanymi
nie z treścią, lecz z formą. I to formą przysfojenia, nie treści :D