Forum

Rozwiązany: Dovecot i logi

Serwery

daszekmdn

#1 ·

Czy Dovecot loguje zdarzenia typu logowanie, próba logowania etc?
Jeśli tak, to gdzie to zapisuje?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P