Forum

Rozwiązany: Do więzienia! FTP.

Serwery

daszekmdn

#1 ·

3 likes
Nie wiem serio jak nazwać ten wątek :D.
Jak zabespieczyć się przed grzebaniem tam, gdzie nie wolno ograniczając użytkownikowi dostęp?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

zywek

#2 ·

DefaultRoot ~

daszekmdn

#3 ·

1 likes
Takie odpowiedzi zawsze mnie rozwalają.
A jaśniej? Co i gdzie to wpisać?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P