Previous
2 / 2
chyba trzeba zainstalować bo on doinstalowuje jakieś komponenty
Witajcie, zaktualizowałem swojego moda do gry.
Tym razem dla wygody wrzuciłem całą grę w archiwum zip, więc wystarczy rozpakować archiwum i odpalić plik play.exe.
Zmiany:
Dodano kilka osób i objektów, które można piąstkować.
Zmieniono dźwięk pięści.
Stwory i wszystko inne teraz prubuje przejść most, by dostać się do postaci, oczywiście nie wolno do tego dopuścić.
Oto link.
https://www.dropbox.com/s/5sh10n826m2lgcy/Screaming%20Strike%202.zip?dl=1
Miłej zabawy, tudzież katastrofy!
Tym razem dla wygody wrzuciłem całą grę w archiwum zip, więc wystarczy rozpakować archiwum i odpalić plik play.exe.
Zmiany:
Dodano kilka osób i objektów, które można piąstkować.
Zmieniono dźwięk pięści.
Stwory i wszystko inne teraz prubuje przejść most, by dostać się do postaci, oczywiście nie wolno do tego dopuścić.
Oto link.
https://www.dropbox.com/s/5sh10n826m2lgcy/Screaming%20Strike%202.zip?dl=1
Miłej zabawy, tudzież katastrofy!
Gdyby te rankingi nie były czyszczone, a ludzie nie cheatowali, to by było fajne, bo tak to mi się nie chce drugi raz wbijać tych milionów, tak to była motywacja jak ktoś mnie wyprzedzał.
Ile taka dana w txt zajmuje, prawie nic.
Twórca gry pisał, że restartuje i tak głównie z powodu cheatów z tego co pamiętam, ale mogę się mylić.
Twórca gry pisał, że restartuje i tak głównie z powodu cheatów z tego co pamiętam, ale mogę się mylić.
no w sumie bym się nie zdziwił, dla mnie cheatowanie w takich grach i wysłanie tego na serwer to zbrodnia, więc to już jest wina ludzi a nie twórcy
co 3 miesiące czy jakoś tak, zeruje się, więc znowu łatwo być pierwszym, zwłaszcza, że prawie nikt teraz w to nie gra, niestety, taki rodzaj gier.
Szkoda, że tego nie da się jakoś ładnie w multiplayer zrobić:P
Szkoda, że tego nie da się jakoś ładnie w multiplayer zrobić:P
Tylko teraz przynajmniej u mnie jak chcę sobie zapisać jakiś wynik to wyskakuję taki komunikacik że nie mogę.
Cześć. Przesyłam mojego moda do gry. Umieszczamy go wiadomo w >Data>Sounds. Komentujcie, oceniajcie.
https://www.dropbox.com/s/q13u7a3nco0k557/sounds.zip?dl=0
https://www.dropbox.com/s/q13u7a3nco0k557/sounds.zip?dl=0
Czy ktoś wie co się teraz dzieje z SS? Wygląda to tak jak by serwer z wynikami przestał działać.
Previous
2 / 2