Forum

screaming strike2

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 2 / 2

mojsior

#21 ·

chyba trzeba zainstalować bo on doinstalowuje jakieś komponenty

Adasadula

#23 ·

WIIIIIIIELKI plus jest taki że gierka też na Macoes.

mara

#24 ·

Witajcie, zaktualizowałem swojego moda do gry.
Tym razem dla wygody wrzuciłem całą grę w archiwum zip, więc wystarczy rozpakować archiwum i odpalić plik play.exe.
Zmiany:
Dodano kilka osób i objektów, które można piąstkować.
Zmieniono dźwięk pięści.
Stwory i wszystko inne teraz prubuje przejść most, by dostać się do postaci, oczywiście nie wolno do tego dopuścić.

Oto link.
https://www.dropbox.com/s/5sh10n826m2lgcy/Screaming%20Strike%202.zip?dl=1

Miłej zabawy, tudzież katastrofy!
Wolę ciebie wolność!

Adasadula

#25 ·

Dzisiaj zdobyłem 1 miejsce w rankingu normal.

mara

#26 ·

Gratulacje!
Wolę ciebie wolność!

balteam

#27 ·

Gdyby te rankingi nie były czyszczone, a ludzie nie cheatowali, to by było fajne, bo tak to mi się nie chce drugi raz wbijać tych milionów, tak to była motywacja jak ktoś mnie wyprzedzał.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#28 ·

musi być reset co jakiś xzas żeby baza danych nie puchła za bardzo, to oczywiste

balteam

#29 ·

Ile taka dana w txt zajmuje, prawie nic.
Twórca gry pisał, że restartuje i tak głównie z powodu cheatów z tego co pamiętam, ale mogę się mylić.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#30 ·

no w sumie bym się nie zdziwił, dla mnie cheatowanie w takich grach i wysłanie tego na serwer to zbrodnia, więc to już jest wina ludzi a nie twórcy

Adasadula

#31 ·

Oj, coś się z rankingiem zrobiło.

balteam

#32 ·

co 3 miesiące czy jakoś tak, zeruje się, więc znowu łatwo być pierwszym, zwłaszcza, że prawie nikt teraz w to nie gra, niestety, taki rodzaj gier.
Szkoda, że tego nie da się jakoś ładnie w multiplayer zrobić:P
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Adasadula

#33 ·

Tylko teraz przynajmniej u mnie jak chcę sobie zapisać jakiś wynik to wyskakuję taki komunikacik że nie mogę.

Adasadula

#35 ·

Czy ktoś wie co się teraz dzieje z SS? Wygląda to tak jak by serwer z wynikami przestał działać.

Monte

#36 ·

Czy to jest gra online? Czy normalnie też można grać?
Give me a sign.

balteam

#37 ·

ofline, online wysyła się wyniki, czyli można bez neta.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Monte

#38 ·

Fajna gierka. Tylko nie wiem, co się stało, bo jakoś dziwnie mi czyta.
Give me a sign.

Monte

#39 ·

Naprawione. Przez przypadek zmieniłam język.
Give me a sign.
Previous 2 / 2