W wątkach po naciśnięciu alt w trakcie ich przeglądania opcja jest praktycznie przy końcu. Proponuję przenieść ją bliżej początku, bo szukałem jej teraz i wydawało mi się, że jej po prostu nie było.
Eeeee tam, jak dla mnie to detale. Jest dobrze jak jest. Cytat Daszekmdn: W wątkach po naciśnięciu alt w trakcie ich przeglądania opcja jest praktycznie przy końcu. Koniec cytatu.
Hm. A co to za różnica, czy wewnątrz wątku czy na zewnątrz? Przecież, jak przeczytasz wątek, i wyjdziesz z niego eskejpem, to wtedy możesz dodawać. Ja, szczerze mówiąc, nawet o tym wewnątrz wątkowym nie wiedziałam.