2 likes
Że co drugi wątek na forum zawiera frazę niewidomy w nazwie? Jestem ciekaw, czy i jak zmieniłoby się patrzenie na nas przez dajmy na to ludków półwidzących i innych zainteresowanych, gdyby powywalać ten zbędny epitet z nazw kategorii. Przeglądając forum można odnieść wrażenie, że jesteśmy na forum traktującym o ufokach, robionym przez pasjonatów tematu ufoków a niebędących nimi. Ps. Cinkciarz się nie czepia. To taka luźna uwaga wyrzucona pod wpływem zbyt dużej ilości kawy. Uderzyło mnie, że tak bardzo podkreślamy swoją ślepotę po prostu, a tak bardzo chcemy normalnie.
ps2. Nazwy działów mogłyby być np takie:
Społeczność eltena
Ogólne
Technologie wspomagające, tyfloinformatyka
orientacja przestrzenna i tematy pokrewne
życie codzienne
o niepełnosprawności pozostałe
inne.
Czego nie wpisałem, tam jest git.
ps2. Nazwy działów mogłyby być np takie:
Społeczność eltena
Ogólne
Technologie wspomagające, tyfloinformatyka
orientacja przestrzenna i tematy pokrewne
życie codzienne
o niepełnosprawności pozostałe
inne.
Czego nie wpisałem, tam jest git.