Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 40 / 45 Next

Natalia2000

#781 ·

o gdzie można znaleźć wszystkich, całą listę? ja tylko widzę aktywnych , ale całej listy nie mogę znaleźć, taaaaak, mam przyjemność Cię znać, bra! Odpalamy liastę wszystkich użytkowników (Ponad 2000 faaajnie) i robimy zbiór ludzi, których kiedykolwiek chociaż raz widziałem:
DJGraco,
djkrissu,
djsenter,
Frankosia Drummer,
jamajka,
kazek5p,
lola,
lukaszenka,
mikolajholysz,
narid,
Natalia2000,
nsoft15,
nuno69,
Paulinux,
Piciok,
Puszkin,
Siciliano,
sweetangel,
Tygrysica,
violinist,
zegarmistrz,
Zuzler.

--

daszekmdn

#782 ·

2 likes
W menu pod altem whodzisz w Społeczność a następnie użytkownicy, Lista użytkowników.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Piotr

#783 ·

O, i Ewelinka też o mnie zapomniała.
No nieładnie, nieładnie.

Natalia2000

#784 ·

Edited
Adek
Adkurz
Balteam, swoją drogą masz bardzo fajną nazwę, ciekawa jestem jej historii.
Dasz, daszek mdn
Emilc
Frankosiadrummer
Grzegorzm
Hefajstos 85
Irniss
Lukaszenka
maciej01
Marcysia
Mikolajholysz
Monia01
Zegarmistrz
Paulina 12
Pitef
nsoft15
siciliano
zuzler
shell
talpa171
vk
Witold
Proszczok

Zuzler

#785 ·

Pewnie jeszcze Celtic1001 ;)

Monte

#786 ·

@Zuzler Andżelika ma nick Celtic 1002.
Give me a sign.

Zuzler

#787 ·

1 likes
Aaa, no racja, rypłam się o ten numerek. :D

Natalia2000

#788 ·


ooo, jeśli to jest ta Angelika o której myślę, to tak. mieszka teraz w Bydgoszczy?

Celtic1002

#789 ·

2 likes
Tak, to ja. :D
-- (Natalia2000):

ooo, jeśli to jest ta Angelika o której myślę, to tak. mieszka teraz w Bydgoszczy?

--
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

sylwinka

#790 ·

1 likes
A ja miałam dziś zaszczyt poznać na żywo Monte :d
a

Monte

#791 ·

W tym tygodniu miałam okazję poznać @Sylwinkę. Dzięki za spotkanie! Było super! :) I dużo śmiechu. :D
Give me a sign.

pates

#792 ·

Bardzo, bardzo dziękuję Daszkowi za świetny weekend! Pierwsze spotkanie i na prawdę bardzo było przyjemnie.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

daszekmdn

#793 ·

2 likes
Dopisuję Patesa i San! Elegancko było.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

sanklip

#794 ·

5 likes
I ja dopisuję daszka. Dzięki za super weekend!
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

pates

#795 ·

Edited 1 likes
W końcu mogę to napisać! @Zuza, wskakuje na moją listę. Jednak warto było czekać, przynajmniej ja tak uważam. Mam nadzieję, że pokazałem się z dobrej strony hehe
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Zuza

#796 ·

1 likes
no i mnie do tablicy wywołali :D
Boże, błogosław obsługę
klienta.

pates

#797 ·

Edited 1 likes
Moja lista za tem wygląda chyba tak.
Osoby znane, czyli takie, z którymi się rozmawiało.
Dj Graco, Daszekmdn, Lola, Skrzypeńka, Pitef, Zuza, Mara, Sanklip, Misiek, paulinabuczynska98, mucha, Piotr, Ewelinka, proszczok2137, violinist, Kazek5P, krystian43, Zywek, Adasadula, Pietia.
Osoby znane, ale z etapu szczyla, pewnie mnie nie pamiętają no ale.
Damianzegarek, Agata.D, Julitka, Wiolinistka.
Jak kogoś pominąłem, jest to możliwe, to krzyczeć. Hehe.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Agata.d

#798 ·

2 likes
Ja do mojej listy dopisuję użytkownika o tajemniczym nicku postukujacy. Dzięki za spotkanko. Bardzo pozytywnie wspominam.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

nuno69

#799 ·

Edited 2 likes
Apdejt
Tygrysica, Zywek, DJSenter, Lola, Daszekmdn, Tomecki
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

djsenter

#800 ·

Nuno! W końcu poznałem Nuna na żywo!
No i Wojtasa też!
Senter San
Poprzednia 40 / 45 Next