2 likes
Pitef wskakuje na moją listę. :)
1 likes
Tak jak wyżej, na moją listę trafiają Julitka i Pajper. Wcześniej zaś, SanKlip, Pates, Kazek5P, Agata.D, Piciok, Skrzypeńka, Damian Zegarek i jeden ciul wie kto tam jeszcze. Jeśli o kimś zapomniałem, krzyczeć :)
1 likes
Dopisałem do swojej listy dwie osoby.
AS i Papierek, widzieliśmy się w sierpniu na urodzinach pewnego Lwiątka.
Jednocześnie zaznaczam, że całą listę macie we wpisie 333, a zawiera ona już aż sześćdziesiąt dwie osoby.
Pozdrawiam
AS i Papierek, widzieliśmy się w sierpniu na urodzinach pewnego Lwiątka.
Jednocześnie zaznaczam, że całą listę macie we wpisie 333, a zawiera ona już aż sześćdziesiąt dwie osoby.
Pozdrawiam
lista nie dluga lola, mk242, adasadula, zuzler, hociaż tu to niemoge być dokońca pewny no i to tyle
Edited
1 likes
My? My się skądś byśmy mieli znać? :O Czy w takim razie mógłbyś powiedzieć, skąd to?
Edited
1 likes
Po długim, długim czasie mogę potwierdzić znajomość ze Skrzypeńką, nie tam tylko przelotne spotkanie.
1 likes
No właśnie i jeszcze wierzę, że nie raz się spotkamy. :)
-- (pates):
Po długim, długim czasie mogę potwierdzić znajomość ze Skrzypeńką, nie tam tylko przelotne spotkanie.
--
-- (pates):
Po długim, długim czasie mogę potwierdzić znajomość ze Skrzypeńką, nie tam tylko przelotne spotkanie.
--
3 likes
I do mojej dołącza Kasiatarzyna, zupełnym przypadkiem, ale wcale przez to nie mniej miło. :)
1 likes
No to z przyjemnością ale i zaskoczeniem dopisuję do listy użytkownika LeeSin
1 likes
Ojej, ja też, ja też! Co prawda widzieliśmy się całe 10 minut, ale... Było fajnie. :)
Na mą listę wskakuje Ambulocet. Spotkali my się wczoraj w pociągu i sympatycznie się porozmawiało.