Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Previous 31 / 45 Next

lola

#601 ·

1 likes
No chyba jeszcze nie koniec.
A ja? :D
"Gdy się ucieka, ucieka się jak wilk. Nigdy po ścieżkach, którymi się kiedyś chodziło".

lwica

#602 ·

A As? :D
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

wojtas

#603 ·

1 likes
As, Kasiatarzyna, Lola

cinkciarzpl

#604 ·

A jak!
:)

-- (wesolek):
Hej! Eeeeeeee, to ja jedynie Cinkciarza.pl spotkałem i bardzo sobie chwalę, co nie? :D

--
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

lwica

#605 ·

O, a ja tu nie napisałam o Julitce. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

pajper

#607 ·

4 likes
Po bardzo miłym spotkaniu mogę do swojej listy dopisać wiolinistkę.
Raz jeszcze bardzo dziękuję!
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Julitka

#608 ·

2 likes
I ja również. :)
Nie wiem też, czy była na mojej liście użytkowniczka Everlasting Dream, więc i ją dopiszę, że tak powiem, przy okazji. :)
-- (pajper):
Po bardzo miłym spotkaniu mogę do swojej listy dopisać wiolinistkę.
Raz jeszcze bardzo dziękuję!

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Wiolinistka

#609 ·

2 likes
Ja tę dwójkę też, jak się łatwo domyślacie ;) Dzień z Wami był super! Poproszę dokładkę!

damianzegarek

#610 ·

2 likes
No siemanko ludzie :D
Ciekawie się takie wątki odkopuje w sumie :)
U mnie będzie dłuugo
A więc:
A.S., Agata.D, Biedrona333, Misiek/Łysy, Piciok, Julianne, Julitkę znam kawał czasu, ale niestety nie wspomniała, no cóż... Skrzypeńkę, Magmar jak już ustaliliśmy czas jakiś temu z Bydgoszczy, Celtic z Wawki z konkursu, Picioka, Postukującego, Rylotka odwzajemniam przyjemność, Milenkę132, Patrykus12, MatiD25, milionowego Łukasza, nie pamiętam czy w końcu doszło do spotkania z Kamoszem, Wiolinist, Gabi... Paulina Buczyńska absolutnie nie znamy się na żywo, tyle co pisaliśmy kilka razy. I dalej. Rafkiw i jeśli jest jego miłość o nieujawnionym nicku to także, Rogalenko to też długaśna znajomość, Amparo, Growitę również znam. Jeśli użytkownik Pates stwierdza, że mnie zna to nie będę zaprzeczał, tylko nie wiem jakim Patrykiem jesteś, więc jak coś to prv. Chyba w sumie większość wymieniłem, a jak nie to śmiało piszcie to się pododaje :D
Pozdrówki

pates

#611 ·

Damianie, ja cię kojażę ze szkoły, byłem wtedy raczej szczylem, ale ogulnie to cię kojażę.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

damianzegarek

#612 ·

1 likes
Heh, spoko, niech i tak będzie. Niemniej miło mi :)

pates

#613 ·

Co ma tak być?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

damianzegarek

#614 ·

1 likes
W sensie skoro mówisz, że kojarzysz, to ja nie zaprzeczam :)

damianzegarek

#615 ·

No i jeszcze z przyjemnością dopisuję do osób, które znam osobiście Pitefa i Rpoppe

damianzegarek

#616 ·

No i podział się w sumie smutny fakt, że kojarzy mnie kolega, którego z kolei ja nie kojarzę, szkoda :/
-- (pates):
Damianie, ja cię kojażę ze szkoły, byłem wtedy raczej szczylem, ale ogulnie to cię kojażę.

--

pates

#617 ·

Nie dziwię się. Wtedy miałem ile. 6, 7, max 8 9 lat.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

damianzegarek

#618 ·

Kojarzę jedynie, że był taki chłopczyk, który wybitnie sobie mnie upodobał w czasie jak szedłem na polski przez wasz pawilon, więc jeśli byłeś to Ty Patryku, to Cię kojarzę :D

pates

#619 ·

Niee. To nie ja.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

damianzegarek

#620 ·

Tak myślałem, bo to dziecko widziało i było baardzo pomocne takie w sumie pocieszne.
Previous 31 / 45 Next