No siemanko ludzie :D
Ciekawie się takie wątki odkopuje w sumie :)
U mnie będzie dłuugo
A więc:
A.S., Agata.D, Biedrona333, Misiek/Łysy, Piciok, Julianne, Julitkę znam kawał czasu, ale niestety nie wspomniała, no cóż... Skrzypeńkę, Magmar jak już ustaliliśmy czas jakiś temu z Bydgoszczy, Celtic z Wawki z konkursu, Picioka, Postukującego, Rylotka odwzajemniam przyjemność, Milenkę132, Patrykus12, MatiD25, milionowego Łukasza, nie pamiętam czy w końcu doszło do spotkania z Kamoszem, Wiolinist, Gabi... Paulina Buczyńska absolutnie nie znamy się na żywo, tyle co pisaliśmy kilka razy. I dalej. Rafkiw i jeśli jest jego miłość o nieujawnionym nicku to także, Rogalenko to też długaśna znajomość, Amparo, Growitę również znam. Jeśli użytkownik Pates stwierdza, że mnie zna to nie będę zaprzeczał, tylko nie wiem jakim Patrykiem jesteś, więc jak coś to prv. Chyba w sumie większość wymieniłem, a jak nie to śmiało piszcie to się pododaje :D
Pozdrówki