1 likes
Ee... My chyba się nie przytulałyśmy Paulino, ale kontakt fizyczny nastąpił niewątpliwie.
2 likes
Droga Paulino. Zapomnieć Ciebie się po prostu nie da. Muszę uważać na to, co piszę, bo na Eltenie jest również moja druga połówka, ale tak po cichu powiem Ci, że jak zaczynasz się nad czymś zastanawiać i zniżysz głos, to hm mraaaaał normalnie. A naszego momentu poznania też nie zapomnę, ale to już o tem potem :D
-- (Paulinux):
A o mnie wszyscy zapomnieli... *chlip*
--
-- (Paulinux):
A o mnie wszyscy zapomnieli... *chlip*
--
No i wychodzi na to Papierku, że też się znamy i mieliśmy okazję uścisnąć sobie prawicę.
-- (papierek):
marcysię też przytulałem! :D
--
-- (papierek):
marcysię też przytulałem! :D
--
No to tak. Moja lista wygląda następująco, a jak kogoś pominąłem, to strasznie przepraszam:
Armand, Atena, balteam, czekoladka88, damianzegarek, EugeniuszPompiusz, everlastingdream, kamosz, majkmik1981, marcysia, michalkasperczak, midzi, MonikaZarczuk, Mulc, Mulka, Pamierek, Paulinus, Piciok, Piotr, Piter9521, pjetia, Siciliano, skrzypenka, Tomecki, Zuzler,
Armand, Atena, balteam, czekoladka88, damianzegarek, EugeniuszPompiusz, everlastingdream, kamosz, majkmik1981, marcysia, michalkasperczak, midzi, MonikaZarczuk, Mulc, Mulka, Pamierek, Paulinus, Piciok, Piotr, Piter9521, pjetia, Siciliano, skrzypenka, Tomecki, Zuzler,
A właśnie, że nie, ja pamiętałam. przytulałam Paulinux.
-- (Paulinux):
A o mnie wszyscy zapomnieli... *chlip*
--
-- (Paulinux):
A o mnie wszyscy zapomnieli... *chlip*
--
1 likes
A to, swoją drogą, ciekawe jest! Ujawnij się, miłości Rafkiwa! :)
-- (RAFKIW):
Droga Paulino. Zapomnieć Ciebie się po prostu nie da. Muszę uważać na to, co piszę, bo na Eltenie jest również moja druga połówka, ale tak po cichu powiem Ci, że jak zaczynasz się nad czymś zastanawiać i zniżysz głos, to hm mraaaaał normalnie. A naszego momentu poznania też nie zapomnę, ale to już o tem potem :D
-- (Paulinux):
A o mnie wszyscy zapomnieli... *chlip*
--
--
-- (RAFKIW):
Droga Paulino. Zapomnieć Ciebie się po prostu nie da. Muszę uważać na to, co piszę, bo na Eltenie jest również moja druga połówka, ale tak po cichu powiem Ci, że jak zaczynasz się nad czymś zastanawiać i zniżysz głos, to hm mraaaaał normalnie. A naszego momentu poznania też nie zapomnę, ale to już o tem potem :D
-- (Paulinux):
A o mnie wszyscy zapomnieli... *chlip*
--
--
A ja do spotkanych eltenowiczów dopisuję Wiolinistkę a no i nie pamiętam, czy w tym swoim spisie umieściłem Midziego.
1 likes
No, to ja WIolinistkę też mogę dopisać. :) Spotkałyśmy się co najmniej raz a Reha, a nie dam głowy, że w Krakowie się nam nigdy nie zdarzyło.
1 likes
Hm.
I ja też wiolinistkę dopisuję.
POznałyśmy się na turnusie w Ustroniu,
ale ja byłam wtedy jak to mawiają młoda i głupia :P
I ja też wiolinistkę dopisuję.
POznałyśmy się na turnusie w Ustroniu,
ale ja byłam wtedy jak to mawiają młoda i głupia :P
1 likes
Miło mi, że mnie pamiętacie!!! No to lecimy! Ja nagrałam sobie listę alfabetycznie, gdybym się machnęła w pisowni to przepraszam serdecznie:)
Anitek na obozie w Limanowej, , Armand w Ustroniu, w Klimczoku, Celtic1002 - wydaje mi się, że na reha, Czekoladka88 - na takiej imprezie integracyjnej w Krakowie, dorkakrac - ja studiowałam a Dorcia jeszcze była licealistką i przygotowywała się do studiów na filologii, poza tym gdzieś tam w muzycznej też się nasze orbity spotykały, a potem Ustronie wspólne x2, everlastingdream - na festiwalu w Grudziądzu, ewelinka - w Limanowej sto razy, Growita - również w Limie, Grzegorzblaziak - gdzieś w Lublinku, Irniss - na kursie gry na misach, którym Klaudię zaraziłam i też pojechała, Iskierka 83 - na festiwalu Mocart, Kamosz - gdzieś w Krakowie, Lirin - na takiej wesołej integracji w Lublinie sto lat temu, Marcin007 - na wyjściu z krakowską szansą, Marcysia - zdaje mi się, że też na reha na chwileczkę, Mateponczas - znam go milion lat z Lublina, Mojsior - też na wyjeździe do Limy, Monikazarczuk - na jednym fajnym sylwestrze, Skrzypenka - na reha się łapiemy i puścić nie możemy, Nietoperz - wydaje mi się, że kiedyś spotkaliśmy się na przystanku :D, Piciok - poznaliśmy się na słynnym zjeździe grupy pitupitu, Piotr - a my poznaliśmy się na koncercie, na którym graliśmy oboje, Piter5901 - na pewno na Reha, coś czuję, że podyźdałam te cyferki po Piterze, Rafkiw - na takim fajnym spotkaniu w Krakowie, Rogalenko - 10000000 lat się znamy, zaczęło się od spotkania dwóch grup nieznających się znajomych - ehh, nielogiczne;), Romanhojny - również Kraków, wtedy co Czekoladkę, Sanklip - zdecydowanie Ustronie, fajnie, że też pamiętasz:), Shell - tak samo jak Romka, Siciliano - ojej, wiem, że się znamy, ale gdzie i kiedy pierwszy raz na żywo, to nie wiem, wiem, że było to w Krakowie:), Tomecki - dawno temu w Lublinie, był tam wtedy też Lirin, Violinist - zdecydowanie był to również Kraków - handlowaliśmy skrzypcami:), Zubers - nieśmiertelna Limanowa po raz dziesiąty!
Ufffff... Jeśli o kimś zapomniałam, albo znam kogoś kogo tak naprawdę nie znam, albo nie znam kogoś, kogo powinnam zdecydowanie znać, to proszę się upominać - przyjmuję reklamacje! ;)
Anitek na obozie w Limanowej, , Armand w Ustroniu, w Klimczoku, Celtic1002 - wydaje mi się, że na reha, Czekoladka88 - na takiej imprezie integracyjnej w Krakowie, dorkakrac - ja studiowałam a Dorcia jeszcze była licealistką i przygotowywała się do studiów na filologii, poza tym gdzieś tam w muzycznej też się nasze orbity spotykały, a potem Ustronie wspólne x2, everlastingdream - na festiwalu w Grudziądzu, ewelinka - w Limanowej sto razy, Growita - również w Limie, Grzegorzblaziak - gdzieś w Lublinku, Irniss - na kursie gry na misach, którym Klaudię zaraziłam i też pojechała, Iskierka 83 - na festiwalu Mocart, Kamosz - gdzieś w Krakowie, Lirin - na takiej wesołej integracji w Lublinie sto lat temu, Marcin007 - na wyjściu z krakowską szansą, Marcysia - zdaje mi się, że też na reha na chwileczkę, Mateponczas - znam go milion lat z Lublina, Mojsior - też na wyjeździe do Limy, Monikazarczuk - na jednym fajnym sylwestrze, Skrzypenka - na reha się łapiemy i puścić nie możemy, Nietoperz - wydaje mi się, że kiedyś spotkaliśmy się na przystanku :D, Piciok - poznaliśmy się na słynnym zjeździe grupy pitupitu, Piotr - a my poznaliśmy się na koncercie, na którym graliśmy oboje, Piter5901 - na pewno na Reha, coś czuję, że podyźdałam te cyferki po Piterze, Rafkiw - na takim fajnym spotkaniu w Krakowie, Rogalenko - 10000000 lat się znamy, zaczęło się od spotkania dwóch grup nieznających się znajomych - ehh, nielogiczne;), Romanhojny - również Kraków, wtedy co Czekoladkę, Sanklip - zdecydowanie Ustronie, fajnie, że też pamiętasz:), Shell - tak samo jak Romka, Siciliano - ojej, wiem, że się znamy, ale gdzie i kiedy pierwszy raz na żywo, to nie wiem, wiem, że było to w Krakowie:), Tomecki - dawno temu w Lublinie, był tam wtedy też Lirin, Violinist - zdecydowanie był to również Kraków - handlowaliśmy skrzypcami:), Zubers - nieśmiertelna Limanowa po raz dziesiąty!
Ufffff... Jeśli o kimś zapomniałam, albo znam kogoś kogo tak naprawdę nie znam, albo nie znam kogoś, kogo powinnam zdecydowanie znać, to proszę się upominać - przyjmuję reklamacje! ;)
1 likes
I Zuzler oczywiście - spotkałyśmy się na krakowskiej reha regionalnej
2 likes
No więc właśnie nie. My się spotkałyśmy na prawdziwej Reha, w 2018. Towarzystwo się takie zeszło w czyimś pokoju, była Iskierka, Alicja Stelmaszczyk, Rogalenko, a ja z Kazkiem przyjechałam.
1 likes
A tak, faktycznie, to była reha ogólnopolska, ale w grupie z Krakowa:)
-- (Zuzler):
No więc właśnie nie. My się spotkałyśmy na prawdziwej Reha, w 2018. Towarzystwo się takie zeszło w czyimś pokoju, była Iskierka, Alicja Stelmaszczyk, Rogalenko, a ja z Kazkiem przyjechałam.
--
-- (Zuzler):
No więc właśnie nie. My się spotkałyśmy na prawdziwej Reha, w 2018. Towarzystwo się takie zeszło w czyimś pokoju, była Iskierka, Alicja Stelmaszczyk, Rogalenko, a ja z Kazkiem przyjechałam.
--
1 likes
I o mnie zapomniałaś, chyba mi smutno :D
-- (Wiolinistka):
Miło mi, że mnie pamiętacie!!! No to lecimy! Ja nagrałam sobie listę alfabetycznie, gdybym się machnęła w pisowni to przepraszam serdecznie:)
Anitek na obozie w Limanowej, , Armand w Ustroniu, w Klimczoku, Celtic1002 - wydaje mi się, że na reha, Czekoladka88 - na takiej imprezie integracyjnej w Krakowie, dorkakrac - ja studiowałam a Dorcia jeszcze była licealistką i przygotowywała się do studiów na filologii, poza tym gdzieś tam w muzycznej też się nasze orbity spotykały, a potem Ustronie wspólne x2, everlastingdream - na festiwalu w Grudziądzu, ewelinka - w Limanowej sto razy, Growita - również w Limie, Grzegorzblaziak - gdzieś w Lublinku, Irniss - na kursie gry na misach, którym Klaudię zaraziłam i też pojechała, Iskierka 83 - na festiwalu Mocart, Kamosz - gdzieś w Krakowie, Lirin - na takiej wesołej integracji w Lublinie sto lat temu, Marcin007 - na wyjściu z krakowską szansą, Marcysia - zdaje mi się, że też na reha na chwileczkę, Mateponczas - znam go milion lat z Lublina, Mojsior - też na wyjeździe do Limy, Monikazarczuk - na jednym fajnym sylwestrze, Skrzypenka - na reha się łapiemy i puścić nie możemy, Nietoperz - wydaje mi się, że kiedyś spotkaliśmy się na przystanku :D, Piciok - poznaliśmy się na słynnym zjeździe grupy pitupitu, Piotr - a my poznaliśmy się na koncercie, na którym graliśmy oboje, Piter5901 - na pewno na Reha, coś czuję, że podyźdałam te cyferki po Piterze, Rafkiw - na takim fajnym spotkaniu w Krakowie, Rogalenko - 10000000 lat się znamy, zaczęło się od spotkania dwóch grup nieznających się znajomych - ehh, nielogiczne;), Romanhojny - również Kraków, wtedy co Czekoladkę, Sanklip - zdecydowanie Ustronie, fajnie, że też pamiętasz:), Shell - tak samo jak Romka, Siciliano - ojej, wiem, że się znamy, ale gdzie i kiedy pierwszy raz na żywo, to nie wiem, wiem, że było to w Krakowie:), Tomecki - dawno temu w Lublinie, był tam wtedy też Lirin, Violinist - zdecydowanie był to również Kraków - handlowaliśmy skrzypcami:), Zubers - nieśmiertelna Limanowa po raz dziesiąty!
Ufffff... Jeśli o kimś zapomniałam, albo znam kogoś kogo tak naprawdę nie znam, albo nie znam kogoś, kogo powinnam zdecydowanie znać, to proszę się upominać - przyjmuję reklamacje! ;)
--
-- (Wiolinistka):
Miło mi, że mnie pamiętacie!!! No to lecimy! Ja nagrałam sobie listę alfabetycznie, gdybym się machnęła w pisowni to przepraszam serdecznie:)
Anitek na obozie w Limanowej, , Armand w Ustroniu, w Klimczoku, Celtic1002 - wydaje mi się, że na reha, Czekoladka88 - na takiej imprezie integracyjnej w Krakowie, dorkakrac - ja studiowałam a Dorcia jeszcze była licealistką i przygotowywała się do studiów na filologii, poza tym gdzieś tam w muzycznej też się nasze orbity spotykały, a potem Ustronie wspólne x2, everlastingdream - na festiwalu w Grudziądzu, ewelinka - w Limanowej sto razy, Growita - również w Limie, Grzegorzblaziak - gdzieś w Lublinku, Irniss - na kursie gry na misach, którym Klaudię zaraziłam i też pojechała, Iskierka 83 - na festiwalu Mocart, Kamosz - gdzieś w Krakowie, Lirin - na takiej wesołej integracji w Lublinie sto lat temu, Marcin007 - na wyjściu z krakowską szansą, Marcysia - zdaje mi się, że też na reha na chwileczkę, Mateponczas - znam go milion lat z Lublina, Mojsior - też na wyjeździe do Limy, Monikazarczuk - na jednym fajnym sylwestrze, Skrzypenka - na reha się łapiemy i puścić nie możemy, Nietoperz - wydaje mi się, że kiedyś spotkaliśmy się na przystanku :D, Piciok - poznaliśmy się na słynnym zjeździe grupy pitupitu, Piotr - a my poznaliśmy się na koncercie, na którym graliśmy oboje, Piter5901 - na pewno na Reha, coś czuję, że podyźdałam te cyferki po Piterze, Rafkiw - na takim fajnym spotkaniu w Krakowie, Rogalenko - 10000000 lat się znamy, zaczęło się od spotkania dwóch grup nieznających się znajomych - ehh, nielogiczne;), Romanhojny - również Kraków, wtedy co Czekoladkę, Sanklip - zdecydowanie Ustronie, fajnie, że też pamiętasz:), Shell - tak samo jak Romka, Siciliano - ojej, wiem, że się znamy, ale gdzie i kiedy pierwszy raz na żywo, to nie wiem, wiem, że było to w Krakowie:), Tomecki - dawno temu w Lublinie, był tam wtedy też Lirin, Violinist - zdecydowanie był to również Kraków - handlowaliśmy skrzypcami:), Zubers - nieśmiertelna Limanowa po raz dziesiąty!
Ufffff... Jeśli o kimś zapomniałam, albo znam kogoś kogo tak naprawdę nie znam, albo nie znam kogoś, kogo powinnam zdecydowanie znać, to proszę się upominać - przyjmuję reklamacje! ;)
--
1 likes
Taaak, na showdownie się spotkaliśmy, oczywiście pamiętam!
1 likes
O dziwo pamiętam! ;)