To może się wpisywać w te koncepcję, którą przedstawiałem kiedyś Dawidowi, a roboczo nazwałem "a maze of twisty little forums, all alike". Generalnie chodzi o to, że fora, podfora i ich wątki, blogi, kategorie i wpisy z komentarzami i konwersacje, tematy i wiadomości prywatne to 3 bardzo podobnie wyglądające struktury, które z technicznego punktu widzenia mogłyby w sumie być prawie tym samym.