Pewnie większość z was tu obecnych słyszał o grze minecraft, nie będę pisał czym jest minecraft, dla
tych którzy nie wiedzą mam zadanie domowe, dowiedzieć się co to jest minecraft.
Będzie to mod pozwalający nam grać w tą grę zupełnie dostępny sposób.
Na dzień dzisiejszy sam mod będzie wymagał od użytkownika posiadanie gry minecraft, aby mod mógł w pełni
działać.
Mod jest przebudowaną od początku wersją minecrafta dla niewidomych.
Trwają starania o zgodę, aby można było dystrybułować razem z modem zupełnie za darmo pliki z oryginalnym
minecraftem.
Blindcraft ma być darmowy, ale nie wykluczone że będzie wymagane wykupienie pełnej wersji minecrafta.
Narazie gra a raczej mod jest w stadium alfa, gdy osiągnie status bety, autor będzie chciał pozyskać
środki na dalszy rozwój projektu.
W planach jest również tryb multiplayer.
Uważam, że to świetny ruch, bo zawsze lubiłem minecrafta i teraz będę mógł w niego w pełni pograć.
Będę tu informował o postępach w rozwoju gry, jak również postaram się porobić jakieś krótkie dema z
tego jak to będzie działać.
Pozdrawiam.