Edited
Wiosna budzi się do życia, to siedząc sobie rano z telefonem w łapie wpadł mi do głowy ten wątek.
Co najbardziej lubicie z ogólnop ojętej otaczającej nas natury?
Usłyszałem moje ulubione ptaszki właśnie. Uwielbiam sierpówki. Kojarzą mi się z dzieciństwem na blokach, tak samo jak dobrze kojarzą mi się wróble, ale i tak sierpówki wygrywają :D.
Słowiki też są fajne, i jeszcze mam jedne ptaki co fajnie ćwierkają, ale nigdy nie ustaliłem co zacz.
Ubóstwiam jeszcze powietrze po deszczu, i jak jest mroźne też lubię. W ogóle zapach wiosny. To chyba moja ulubiona pora roku. Nie jest zbyt zimno, zbyt ciepło, tylko w sam raz dla mnie, i wszystko się budzi do życia.
A Wy? Co lubicie?
Co najbardziej lubicie z ogólnop ojętej otaczającej nas natury?
Usłyszałem moje ulubione ptaszki właśnie. Uwielbiam sierpówki. Kojarzą mi się z dzieciństwem na blokach, tak samo jak dobrze kojarzą mi się wróble, ale i tak sierpówki wygrywają :D.
Słowiki też są fajne, i jeszcze mam jedne ptaki co fajnie ćwierkają, ale nigdy nie ustaliłem co zacz.
Ubóstwiam jeszcze powietrze po deszczu, i jak jest mroźne też lubię. W ogóle zapach wiosny. To chyba moja ulubiona pora roku. Nie jest zbyt zimno, zbyt ciepło, tylko w sam raz dla mnie, i wszystko się budzi do życia.
A Wy? Co lubicie?