Forum

Blackbox v8 i WP Festival na Windows i Androida

Oprogramowanie

turekcom

#1 ·

1 likes

DJGraco

#3 ·

Edited 1 likes
Hm, nie pamiętam natywnego blackboxa bo to nie moje czasy, ale wtyczka z NVDA sprzed dwuch dni wydaje się brzmieć bardzo bardzo podobnie do oryginału.
Ale musiałbym dłużej po testować. Ja kibicuje takim projektom bo to bardzo fajna sprawa.
@Misiek nie porównuj tego do Das boot, bo tam została inna wersja użyta. Najlepiej porównywać do oryginalnego Blackboxa.

misiek

#4 ·

Najbliżej był Espeak na odpowiednio po podkręcanym wariancie Rob bodaj, ale dawno się nie bawiłem i już nie pamiętam co i jak.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

DJGraco

#5 ·

Nie no espeak to zupełnie inna synteza działająca na zupełnie innej zasadzie.

misiek

#6 ·

A ja ci mówię, że się da. Nie będzie to to samo, ale blizko.