1 likes
poczty? Jakiej poczty? Chyba nie polskiej?
Osobiście uważam, że ten wątek nie ma sensu, bo trochę narusza prywatność.
Jeśli do kogoś nie odpiszę na eltenie to nie ma możliwości, że odpiszę na maila.
Z tym z kim chcę mam kontakt poza eltenem więc nawet jak się projekt wysypie, to i tak Friends will be friends for ever!
Jeśli do kogoś nie odpiszę na eltenie to nie ma możliwości, że odpiszę na maila.
Z tym z kim chcę mam kontakt poza eltenem więc nawet jak się projekt wysypie, to i tak Friends will be friends for ever!
5 likes
Magmar, użytkownicy podają kontakty do siebie z własnej woli, więc nie sądzę, by wątek był bez sensu.
Zauważ Moniu, że użyłam dwóch słów osobiście uważam.
Zatem jest to tylko i wyłącznie moja opinia.
Zatem jest to tylko i wyłącznie moja opinia.
3 likes
Zastanawiam się czy można uważać nieosobiście, zwłaszcza jeśli czasownika "uważać" używa się w pierwszej osobie liczby pojedynczej. Zrozumiałam, co masz na myśli i napisałam swoje zdanie.
Celowo użyłam tautologii Moniu. Czasami stosuje się ten zabieg, żeby podkreślić np. jak w tym przypadku bezsens takich działań.
Jakoś za tautologią nie przepadam. :) Ale co kto lubi :)
Koniec offtopu, bo wątek nie tego dotyczy.
Koniec offtopu, bo wątek nie tego dotyczy.
3 likes
Naruszałby prywatność w przypadku, gdyby to ktoś inny podawał cudze kontakty.
Użytkownicy odpowiadają za posty na forum więc...
Użytkownicy odpowiadają za posty na forum więc...
Służę narazie tylko mailem, bo z reszty niemal nie korzystam: julita.bartosiak@o2.pl. Na FB niby jestem, zapraszam, ale niestety mogę nie odpowiedzieć.
no to ja się odważę! :)
wygląda na to, że będę tu chyba pierwszą osobą, która jak to stwierdziła agakrawcow, że się nie odważy, która poda swój numer tel heh :) nigdy nie miałem nic przeciwko i zawsze mój numer był publiczny, a o to i moja lista kontaktowa:
tel.kom: 513280227
gg: 57319126
adres E-mail: miet@violinist.pl
telegram: violinist
twitter: wmietek8
jabber: wmietek8@jabster.pl
i oczywiście wiadoma i oczywista sprawa gdzie mnie można spotkać i nawiązać ze mną kontakt codziennie, to oczywiście teamtalk! :)
zapraszam wszystkich do dołączenia pod adresem:
przytulnemiejsce.pl
i tak na koniec tak półżartem, półserio, jak by się komuś nudziło, albo stwierdzi, że ma dużo kasy i chce się podzielić i wspomóc to proszę bardzo, chętnie przytulę :)
https://www.paypal.me/violinist
oczywiście to był żart z tym ale jak coś, dane są prawdziwe.
wygląda na to, że będę tu chyba pierwszą osobą, która jak to stwierdziła agakrawcow, że się nie odważy, która poda swój numer tel heh :) nigdy nie miałem nic przeciwko i zawsze mój numer był publiczny, a o to i moja lista kontaktowa:
tel.kom: 513280227
gg: 57319126
adres E-mail: miet@violinist.pl
telegram: violinist
twitter: wmietek8
jabber: wmietek8@jabster.pl
i oczywiście wiadoma i oczywista sprawa gdzie mnie można spotkać i nawiązać ze mną kontakt codziennie, to oczywiście teamtalk! :)
zapraszam wszystkich do dołączenia pod adresem:
przytulnemiejsce.pl
i tak na koniec tak półżartem, półserio, jak by się komuś nudziło, albo stwierdzi, że ma dużo kasy i chce się podzielić i wspomóc to proszę bardzo, chętnie przytulę :)
https://www.paypal.me/violinist
oczywiście to był żart z tym ale jak coś, dane są prawdziwe.
fb nie podam, bo mam zablokowane konto puki co, i niewiadomo kiedy uda mi się je odzyskać..
2 likes
Chyba nie podawałam tużadnego kontaktu poza Eltenem. Nazywam się Monika Kaźmierczak i pod tym imieniem i nazwiskiem można mnie znaleźć na Facebooku.
Heh- ja już cię dawno znalazłem.
--Cytat (Monia01):
Chyba nie podawałam tużadnego kontaktu poza Eltenem. Nazywam się Monika Kaźmierczak i pod tym imieniem i nazwiskiem można mnie znaleźć na Facebooku.
--Koniec cytatu
--Cytat (Monia01):
Chyba nie podawałam tużadnego kontaktu poza Eltenem. Nazywam się Monika Kaźmierczak i pod tym imieniem i nazwiskiem można mnie znaleźć na Facebooku.
--Koniec cytatu
1 likes
Do mnie twitter: sobiech_m
Mail: maja.m.sobiech@gmail.com
Co do friends will be friends. Czasami z jakichś powodów się nie morze wejść na elten, to też czasem wygodniej się skontaktować gdzieińdziej. ALbo np. jak w przypadku twittera, może się chce widzieć, co ten ktoś tam wrzuca, a ja np. twittera używam w taki sposób, że jakoś na wielkiej prywatności mi nie zależy, bo nie wrzucam tam rzadnych rzeczy aż tak prywatnych. WIęc np. jak ktoś czyta mojego bloga, to równie dobrze może mnie obserwować na twitterze i mnie to nie robi, co wcale nie oznacza, że tu, na eltenie, w ogóle prywatnie piszemy. :)
Mail: maja.m.sobiech@gmail.com
Co do friends will be friends. Czasami z jakichś powodów się nie morze wejść na elten, to też czasem wygodniej się skontaktować gdzieińdziej. ALbo np. jak w przypadku twittera, może się chce widzieć, co ten ktoś tam wrzuca, a ja np. twittera używam w taki sposób, że jakoś na wielkiej prywatności mi nie zależy, bo nie wrzucam tam rzadnych rzeczy aż tak prywatnych. WIęc np. jak ktoś czyta mojego bloga, to równie dobrze może mnie obserwować na twitterze i mnie to nie robi, co wcale nie oznacza, że tu, na eltenie, w ogóle prywatnie piszemy. :)
dobra. teraz na mnie kolej.
mój facebook
https://m.facebook.com/krystian.dziuba.75?ref_component=mbasic_home_header&ref_page=%2Fwap%2Fhome.php&refid=8
mój email to tajan1991@gmail.com
mój facebook
https://m.facebook.com/krystian.dziuba.75?ref_component=mbasic_home_header&ref_page=%2Fwap%2Fhome.php&refid=8
mój email to tajan1991@gmail.com