Hejka. Mam pytanie. Ma ktoś z was takie starsze acefire, gdzie podobno więcej broni było więcej wszystkiego? Nie wiem gdzie szukać.
to co jest na agarchive.net jest tym starym acefire tym dobrym nie w bgt, takie znam, o innej wersji nic nie wiem
właśnie ja też szukałem na agarchive.net. I owszem znalazłem kilka gier od x sight interactive, ale nie było tam linku do pobrania tej wersji acefire, o której muwił lalar.
Zgadza się nie ma na agarchives. Mnie ktoś podrzucił ale też straciłem samą instalkę. Ja też bym chciał wiedzieć jak okienko wpisywania kodów uruchomik
Miałem dawno temu. Nie mam. Od Acefire wolę Laser Breakout. Mniej spamowanie komunikatami, a fun większy.