jAK CHCE W ZASABNIKU SYSTEMOWYM KLIKNĄĆ ENTER NA POKAŻ UKRYTE ikony to się otwierają ustawienia windowsa z jakiegoś powodu, coś ten niewidzialny interface psuje.
w notatniku tez nie mogłem zrobić litery ł bo jakieś coś dziwnego się odpaliło, okno uruchom pod windows r też się dziwnie zachowywało.
Jakieś dziwne rzeczy się dzieją z tym