Edited
Witajcie, ktoś wie co powoduje, że ta wtyczka zmusza nvda, aby czytał dziwnie wyrazy z polskimi zdaniami w zdaniu? Wyłączyłem wszystko w zakładce tekst, niektóre rzeczy mam włączone, ale głównie w nie powinny niby na to wpływać.
Wygląda to tak, że jeśli mam np w linijce:
od połowy października pasuje
No to słowo "października" czyta jako paź-dziernika, robi taką przerwę po ź.
Ma ktoś pomysł co wtyczce nie pasuje?
ps. w sumie nie wiem czy on tylko w notatniku tak nie ma.
Wygląda to tak, że jeśli mam np w linijce:
od połowy października pasuje
No to słowo "października" czyta jako paź-dziernika, robi taką przerwę po ź.
Ma ktoś pomysł co wtyczce nie pasuje?
ps. w sumie nie wiem czy on tylko w notatniku tak nie ma.