Forum

Czytasz dużo, zgłoś się do badania, Fundacji Trakt przewidziana gratyfikacja

Wątki archiwalne

MonikaZarczuk

#1 ·

Jesteś molem książkowym? Chcemy dowiedzieć się, jak czytasz.
Rusza najnowszy projekt Fundacji „Trakt”: Badanie nawyków czytelniczych osób niewidomych”, finansowany przez Narodowe Centrum Kultury. Ma on poszerzyć wiedzę branży wydawniczej o to, jak najlepiej uczynić jej ofertę dostępną dla osób z dysfunkcją wzroku.
Szukamy pełnoletnich osób niewidomych, albo tych nie posługujących się wzrokiem podczas czytania. Ci, którzy zakwalifikują się do badania, będą mieli za zadanie odpowiedzieć na szereg pytań związanych z czytaniem, zawartych w przygotowanej przez nas ankiecie. Każdy, kto wypełni ankietę, otrzyma bon podarunkowy w wysokości 100 zł
Formularz tutaj:
https://badania.trakt.org.pl
Szanuję zdanie innych, co nie oznacza, że nie mogę mieć własnego.

KaelaMensha2000

#2 ·

Szkoda tylko, że najwyraźniej robią sobie bazę maili, bo nikt się nie odzywa.

fraaneek

#3 ·

Odzywa.
Harmonię w domu zapewni akordeon.

lwica

#4 ·

Też potwierdzam, że się odezwano. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Zuzler

#5 ·

Owszem, do mnie też napisali, wczoraj wieczorem.