1 likes
Na stronie http://www.blastbay.com/
można kupić głosy za 20 dolców każdy. Są na nieograniczonąliczbę użądzeń, aktualnie na windowsa. Można sobie pobrać plik i wersję trial do testowania, minutę głos działa normalnie, potem mu się pogarsza jakośći trzeba przełączyć głosy żeby się zrestartował zegar.
Generalnie bardzo fajny jest głos żeński, 1 z najlepiej brzmiących jak dla mnie, jest tak szybki jak espeak, przynajmniej tak wygląda na szybkich testach.
Sam głos dobrze intonuje, pauzy są tak akurat, chociaż minimalnie krótsze jakby były, pewnie by było lepiej.
Dajcie znać jak się wam podobają. Autor planuje wydać wersje na andka i maca chyba też. Inne języki kiedyś się pewnie pojawią, ale wymagają dużo pracy.
można kupić głosy za 20 dolców każdy. Są na nieograniczonąliczbę użądzeń, aktualnie na windowsa. Można sobie pobrać plik i wersję trial do testowania, minutę głos działa normalnie, potem mu się pogarsza jakośći trzeba przełączyć głosy żeby się zrestartował zegar.
Generalnie bardzo fajny jest głos żeński, 1 z najlepiej brzmiących jak dla mnie, jest tak szybki jak espeak, przynajmniej tak wygląda na szybkich testach.
Sam głos dobrze intonuje, pauzy są tak akurat, chociaż minimalnie krótsze jakby były, pewnie by było lepiej.
Dajcie znać jak się wam podobają. Autor planuje wydać wersje na andka i maca chyba też. Inne języki kiedyś się pewnie pojawią, ale wymagają dużo pracy.