Zaznaczam, że nie mam kasy. Czy ktoś z was eltenowiczów może ma tak zwane dmuchawki? dmuchawka to taka rurka do której wkładasz strzałke i dmuchasz może być zabawkowa proszę o pomoc. Jak ktoś ma takie rurki a nie używa to proszę na priv.
This site uses cookies to enhance your experience.