Forum

Nie wim czy mogę to tu wkleić ale wrzócam.

!Archiwum

lalar123

#1 ·

Witam. Chodzi o slay the spire. Wywaliłem sobie jeden mod bo w niego niegram już. I zaczęły się z tym pierdzielony cholerstwem problemy. Teraz jak odpalam to jest normalnie busting enums a potem cała nvda. się wiesza jak uda mnie się ją zrestartować, to okazuje się, że ta cholerna java sięwysypała. W battle net jest skanuj i napraw a steam czegos takiego nie ma. Jak mogę naprawić to cholerstwo. Czy w tej javie sravie musi być zawsze coś, jak nagle podczas gry się nie wysypie niewiadomo nawet jak logi sprawdzić bo w logach które sprawdzałem to niepokazało błędu ani przy danym modzie nie pokazało błędu. Ja już nie wiem co mam robić. hate this stupid java. Tyle człowiek aktualizuje tęcholerną pierdzieloną gamratkę jawę i nic kórde. Błagam o pomoc. Hujstwo jebane!
Cholerne wstrętne sample w suno!

lalar123

#2 ·

Bez modów slay the spire działa ok tyl ko nie wiem który mod mógł by przeszkadzaać bo logu nieda sięzobaczyć.
Cholerne wstrętne sample w suno!

lalar123

#3 ·

Problem rozwązany.
Cholerne wstrętne sample w suno!

cinkciarzpl

#4 ·

Edited
W przyszłości zapraszam z takimi tematami na gry. A skoro rozwiązane, to zamykam.