Forum

The road to rage

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 13 / 13

krzywy

#241 ·

Ja to samo, postawić mogę zawsze, może sobie nawet chodzić w tle 24/7, mogę dodać uruchamianie po restarcie maszyny, ale też debilem jestem xd

Adasadula

#242 ·

Tzn mogje skrobnac w cronie żeby się uruchamialo codziennie ale wgl czy ktś będzie grał?

krzywy

#243 ·

Hm, u mnie to nawet może stać, jak nikt grał nie będzie, mi to tam dużej różnicy nie zrobi, dużo zasobów to nie potrzebuje, zaraz postaram się znaleść stare mapki, miałem tam sporo więcej, i wrzócę na srv.

michal---

#244 ·

ale jak wchodzę do tej gry ktura jest w pierwszym wpisie to muwi że się nie może połączyć
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

michal---

#245 ·

Edited
a jak postawić własny serwer?
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

krzywy

#246 ·

Publiczne ip, serwer z windowsem albo linux z zainstalowanym wine, albo radmina używasz jak chcesz tylko z kolegą albo paroma tam pograć

martinus

#247 ·

Pobrałem z AG starszą wersję tr tr ale na ten moment gra mi nie wykrywa żadnego dostępnego serwera, na którym można by grać.
May the force be with you!
Previous 13 / 13