Ja to samo, postawić mogę zawsze, może sobie nawet chodzić w tle 24/7, mogę dodać uruchamianie po restarcie maszyny, ale też debilem jestem xd
Previous
13 / 13
Tzn mogje skrobnac w cronie żeby się uruchamialo codziennie ale wgl czy ktś będzie grał?
Hm, u mnie to nawet może stać, jak nikt grał nie będzie, mi to tam dużej różnicy nie zrobi, dużo zasobów to nie potrzebuje, zaraz postaram się znaleść stare mapki, miałem tam sporo więcej, i wrzócę na srv.
ale jak wchodzę do tej gry ktura jest w pierwszym wpisie to muwi że się nie może połączyć
Publiczne ip, serwer z windowsem albo linux z zainstalowanym wine, albo radmina używasz jak chcesz tylko z kolegą albo paroma tam pograć
Previous
13 / 13