A jak nie, to wyjdź na zewnątrz :D. Jak u nas było gorąco, to znaczyło tylko tyle, że nadszedł najlepszy czas by iść na przykładowego kebaba.
A jak nie, to wyjdź na zewnątrz :D. Jak u nas było gorąco, to znaczyło tylko tyle, że nadszedł najlepszy czas by iść na przykładowego kebaba.