Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Previous 11 / 75 Next

daszekmdn

#201 ·

Edited
Możesz sam sobie kupić rolety i zamontować, albo jeśli nie, to jakoś inaczej to zabezpieczyć. Nie powinni mieć problemu ;) nie takie rzeczy przechodziły.
A jak nie, to wyjdź na zewnątrz :D. Jak u nas było gorąco, to znaczyło tylko tyle, że nadszedł najlepszy czas by iść na przykładowego kebaba.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

tomecki

#202 ·

To u mnie lekko chłodnawo, bo suterenę teraz zamieszkuję i ciężko było uwierzyć, że 26 stopni na zewnątrz.

DJGraco

#203 ·

Edited
Daszekmdn, nie opłaca się, bo ja tu jestem jeszcze 3 miesiące i spadam.
A takie pliski tanie nie są i muszą być robione idealnie pod wymiar

djdenismusic

#204 ·

eee. ja tam lubię jak jest ciepło. Lepiej tak, niż jak będzie 30 c w okresie czerwcowo wrześniowym. :)

Monte

#205 ·

Mnie jeszcze głowa boli jak 150 i kaszel mam. (Natalia2000):
Witaj w klubie, ja się już tak drógi tydzień męcze, katar, gardło, może nie ból gardła, ale drapie to gardło, kaszel też, katar,

a pogoda taka ładna, gdzieś by się wyszło... to nie....


-- (Monte):
Kicham, prycham i znowu w okresie świątecznym. Echchchchch...

--

-- (MarOlk):
Kicham, prycham, niedosypiam.

--

--
Give me a sign.

mustafa

#206 ·

My w internacie sami sobie ogarneliśmy rolety, jeszcze potem jak pamiętam ze dwa pokoje od nas podpatrzyły i też sobie montowały.

Jak to dwa? A po wakacjach?

-- (DJGraco):
Daszekmdn, nie opłaca się, bo ja tu jestem jeszcze 3 miesiące i spadam.
A takie pliski tanie nie są i muszą być robione idealnie pod wymiar

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

daszekmdn

#207 ·

Edited
Jeśli dobrze pamiętam, to Graco kończy już po prostu studium.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#208 ·

Dokładnie. A co potem?
Kilka teoretycznych planów mam, aczkolwiek tak publicznie wolałbym o tym jeszcze nie mówić. I nie dlatego że to coś mega prywatnego tylko po prostu nie wiem który wypali i nie chciałbym zbytnio opowiadać o czymś co miałoby nie wypalić.

djkrissu

#209 ·

O kurde! ale żal!
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

djkrissu

#210 ·

Myślę, że to żal podwujny.
Fiorda! to projekt dwójęzyczny, polsko-ukraiński. Fiorda, to "muzyka dla każdego o każdej porze nocy i dnia". Zapraszam do zapoznania się z tym projektem, a może znajdziesz tam coś dla siebie? http://dmsrv.pl:7181/fiorda Na razie pilot, w krótce audycje na żywo. strona projektu: http://fiorda.dmsrv.pl

markus1234

#211 ·

Edited
Od wczoraj przypałętał się do mojego gardła jakiś czop. Piecze to gardło, jak nie wiem co, i dostałem dodatkowe 3 dni siedzenia w domu, bo mam przepisany trzydniowy antybiotyk. Mam nadzieję, że jednak ten czop szybko opuści moje gardło, chociaż wczoraj jak czytałem o tym w Internecie, to chyba trzeba to wycisnąć jakąś łyżeczką, ale ja się w to nie będę bawił, tylko poczekam do końca tego antybiotyku, i się dopiero wtedy zobaczy, czy jest lepiej.

DJGraco

#212 ·

Ciekawe, ja nigdy nie miałem czopa w gardle.

markus1234

#213 ·

No ja już chyba drugi raz w życiu mam w gardle czopa.

Monte

#214 ·

Taka pogoda, że ludzie chorują.
Give me a sign.

DJGraco

#215 ·

1 likes
No, cóż się dziwić, gorąco zimno gorąco, zimno, gorąco, zimno i potem mamy co mamy

MarOlk

#216 ·

1 likes
Wczoraj przemarzłem, dzisiaj się spociłem, bo tak gorąco. Jak żyć panie premierze?

skrzypenka

#217 ·

Chora jestem, grypsko, czy co, ból gardła, kaszel, katar, ból mięśni, gorączka i jakaś jelytówka, czy co, bo o 2 kilo jestem lżejsza i od godziny siedemnastej nie mogę wyjść z miejsca, do którego król piechotą nawet chadzał.
Große Operndiva?

skrzypenka

#218 ·

Jak się to wyciska?

-- (markus1234):
Od wczoraj przypałętał się do mojego gardła jakiś czop. Piecze to gardło, jak nie wiem co, i dostałem dodatkowe 3 dni siedzenia w domu, bo mam przepisany trzydniowy antybiotyk. Mam nadzieję, że jednak ten czop szybko opuści moje gardło, chociaż wczoraj jak czytałem o tym w Internecie, to chyba trzeba to wycisnąć jakąś łyżeczką, ale ja się w to nie będę bawił, tylko poczekam do końca tego antybiotyku, i się dopiero wtedy zobaczy, czy jest lepiej.

--
Große Operndiva?

Numernabis

#219 ·

2 likes
Zaciska się palce na zaczopowanym gardle ;)
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

MarOlk

#220 ·

2 likes
Na zewnątrz czy wewnątrz? Ważne w przypadku kwalifikacji paragrafu KK przez sąd :P
-- (Numernabis):
Zaciska się palce na zaczopowanym gardle ;)

--
Previous 11 / 75 Next