1 likes
Jak wszystko pójdzie dobrze, to być może będę miała nowe audiobooki.
Edited
ja nie powiedziałem, że wszystko cacy, tylko że niektórzy też przeginają, bo ciągle wszystko źle.
No a u mnie kolejne 16 CDków DJ Zone Promotion, no cieszy sięczłowiek jak nic. Mam tylko nadzieję że nie będzie problematycznych bo w pierwszej partii 3 się trafiły wadliwe. Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi, DJ Zone/Promotion to takie promocyjne płyrty CD dla DJów wydawane we wczesnych latach 2000 i troszkę po 2010, niektóre zawierały kawałki unikatowe nie dostępne nigdzie indziej.
1 likes
Jakby to... Mi nie chodzi o te 50 groszy, tylko o całokształt tego co odpierdalają.
Dlatego nie żaden pis i nie po. Tylko Grzesiu Braun. BTW w Krakowie prezydent za bardzo podlizywał się Ursulce i z każdym dniem wzrastają szanse, że wyjedzie na taczkach, a Warszawa już podobno bierze przykład z krakowa, więc może i Rafałek wyjedzie.
Dobrze, że wyjedzie, zadłużył Kraków w ciągu roku na tyle co Majchrowski przez całą swoją kadencję, ale co tam aktualny prezydent, szykują na jego miejsce Klicha, to dopiero będzie jazda, masakra, z deszczu pod rynnę.
-- (mustafa):
Dlatego nie żaden pis i nie po. Tylko Grzesiu Braun. BTW w Krakowie prezydent za bardzo podlizywał się Ursulce i z każdym dniem wzrastają szanse, że wyjedzie na taczkach, a Warszawa już podobno bierze przykład z krakowa, więc może i Rafałek wyjedzie.
--
-- (mustafa):
Dlatego nie żaden pis i nie po. Tylko Grzesiu Braun. BTW w Krakowie prezydent za bardzo podlizywał się Ursulce i z każdym dniem wzrastają szanse, że wyjedzie na taczkach, a Warszawa już podobno bierze przykład z krakowa, więc może i Rafałek wyjedzie.
--
Mam nadzieję, że skoro jest takie zerwanie w Krakowie, to nie poto, żeby dalej głosować na tych jełopów.
Raczej nie, Kamil, ale dzięki za ciekawą propozycję, może lepiejbym się spisał niż nie jeden polityk w stolycy.
Tylko co kiedy wystawią tylko jednego kandydata :)
Nie ma co gdybać, pożyjemy zobaczymy.
-- (mustafa):
Mam nadzieję, że skoro jest takie zerwanie w Krakowie, to nie poto, żeby dalej głosować na tych jełopów.
--
Nie ma co gdybać, pożyjemy zobaczymy.
-- (mustafa):
Mam nadzieję, że skoro jest takie zerwanie w Krakowie, to nie poto, żeby dalej głosować na tych jełopów.
--
Edited
No nie, Gibała chyba sobie ostrzy pazurki, ty mówiłeś o Klich, jeszcze podobno Braun, pewnie Berkowicz także trochę ich będzie. Jak może być jeden kandydat
Edited
Brałn to jest akurat mocno odklejony. Gościa jednak szanuję za to, że zawsze mówi co myśli nawet jak innym z tym nie po drodze i tak wygadanych polityków nam trzeba a nie te niedoroby z Pisu i PO takie stare dziady w większości co nie umieją składnie zdania złożyć.
Edited
Otóż to.
Tylko broń nas Boże od takich wygadanych odklejeńców:)
PS Otóż to z wyjątkiem tego szanowania:)
-- (daszekmdn):
Brałn to jest akurat mocno odklejony. Gościa jednak szanuję za to, że zawsze mówi co myśli nawet jak innym z tym nie po drodze i tak wygadanych polityków nam trzeba a nie te niedoroby z Pisu i PO takie stare dziady w większości co nie umieją składnie zdania złożyć.
--
Tylko broń nas Boże od takich wygadanych odklejeńców:)
PS Otóż to z wyjątkiem tego szanowania:)
-- (daszekmdn):
Brałn to jest akurat mocno odklejony. Gościa jednak szanuję za to, że zawsze mówi co myśli nawet jak innym z tym nie po drodze i tak wygadanych polityków nam trzeba a nie te niedoroby z Pisu i PO takie stare dziady w większości co nie umieją składnie zdania złożyć.
--
Pisowcom jak pisowcom. Badziej Mentzenowi. Pisowcy to jak i po-wcy. Mórem za Kaczorem mórem za Donaldem.
Chociaż w dupę ich ruchają to oni mówią że z wazeliną.
I całe te
Chociaż w dupę ich ruchają to oni mówią że z wazeliną.
I całe te
Nie uważam, żeby to była realnie najlepsza cecha dla polityka. Stawiałabym bardziej na sprawczość, wiedzę naukową czy tolerancję dla odmienności. TO ostatnie to może nawet najbardziej, zważywszy że mimo wszystko Polska wciąż jest krajem demokratycznym.
i
-- (daszekmdn):
Brałn to jest akurat mocno odklejony. Gościa jednak szanuję za to, że zawsze mówi co myśli nawet jak innym z tym nie po drodze i tak wygadanych polityków nam trzeba a nie te niedoroby z Pisu i PO takie stare dziady w większości co nie umieją składnie zdania złożyć.
--
i
-- (daszekmdn):
Brałn to jest akurat mocno odklejony. Gościa jednak szanuję za to, że zawsze mówi co myśli nawet jak innym z tym nie po drodze i tak wygadanych polityków nam trzeba a nie te niedoroby z Pisu i PO takie stare dziady w większości co nie umieją składnie zdania złożyć.
--
Czyli lepiej być wazeliniarzem, żeby tylko przypodobać się innym? Co do tolerancji, gdzie są jej granice? Jak ktoś powie, że lubi molestować małych chłopców to mamy podejść do tego zdroworozsądkowo, czy jednak tolerancyjnie? No i demokracja, jak sama powiedziałaś, więc mniejszość nie powinna mówić większości jak mają żyć. To jest właśnie domena demokracji.
-- (Zuzler):
Nie uważam, żeby to była realnie najlepsza cecha dla polityka. Stawiałabym bardziej na sprawczość, wiedzę naukową czy tolerancję dla odmienności. TO ostatnie to może nawet najbardziej, zważywszy że mimo wszystko Polska wciąż jest krajem demokratycznym.
i
-- (daszekmdn):
Brałn to jest akurat mocno odklejony. Gościa jednak szanuję za to, że zawsze mówi co myśli nawet jak innym z tym nie po drodze i tak wygadanych polityków nam trzeba a nie te niedoroby z Pisu i PO takie stare dziady w większości co nie umieją składnie zdania złożyć.
--
--
-- (Zuzler):
Nie uważam, żeby to była realnie najlepsza cecha dla polityka. Stawiałabym bardziej na sprawczość, wiedzę naukową czy tolerancję dla odmienności. TO ostatnie to może nawet najbardziej, zważywszy że mimo wszystko Polska wciąż jest krajem demokratycznym.
i
-- (daszekmdn):
Brałn to jest akurat mocno odklejony. Gościa jednak szanuję za to, że zawsze mówi co myśli nawet jak innym z tym nie po drodze i tak wygadanych polityków nam trzeba a nie te niedoroby z Pisu i PO takie stare dziady w większości co nie umieją składnie zdania złożyć.
--
--
1 likes
Ze skrajności w skrajność. Molestując maych chłopców robisz im krzywdę, homoseksualiści nie robią sobie wzajemnie, zanimznowu napiszesz coś tag głupiego to dwa razy pomyśl. krzywdy