Forum

Serwer df 223j

Serwery

Aoi

#1 ·

Dzień dobry
zwracam się do osób które posiadają serwer df 223j lub inny serwer marki synology.
Jak wyglonda dostępność serwera? Czy z czytnikiem ekranu nvda jestem stanie go obsłurzyć i konfigurować? Jak wyglonda dostępność mobilna?
Pozdrawiam Aoi

midzi

#2 ·

Nie używam, ale gdybym miał kupować jakiegoś NASa to byłoby to właśnie Synology. Piszę to na podstawie dema:
https://demo.synology.com/pl-pl/dsm
które wygląda bardzo obiecująco.

Aoi

#3 ·

Witam Panie Michale
mam pytanie czy urzywa Pan serwera? Jaki to model?
Ja zamuwiłem serwer synology df 233 j z dyskami 2x po 4 terabajty.
Pozdrawiam

midzi

#4 ·

Odpowiedź na powyższe pytanie znajduje się w 2 pierwszych wyrazach mojego poprzedniego wpisu.