Numernabis
#1 ·
Mapowanie dźwięku
Wydaje mi się, że to błąd, że nie tak powinien się zachowywać NVDA.
Sparowałem słuchawki bluetooth i po sparowani NVDA nadal gadał w głośnikach laptopa, a tylko multimedia w słuchawkach, musiałem ręcznie przełączyć na słuchawki i wówczas miałem zarówno NVDA jak i multimedia w słuchawkach.
Zachowanie jak opisałem czli NVDA w głośniczkach, a multimedia w słuchawkach to tryb mapowania kiedy wybieramy głośniki i karta dźwiękowa laptopa, a po sparowaniu jak wszedłem w mapowanie zaznaczone było Mapowanie dźwięku Microsoft.
Przy wcześniejszych wersjach NVDA po sparowaniu słuchawek bluetooth z automatu NVDA gadał w słuchawkach i to ja wówczas wybierałem np. głośniki realtek jeśli chciałem, aby tylko muzyka była w słuchawkach.
No chyba, że to zamierzone działanie, ale jeśli tak to moim skromnym zdaniem niewłaściwe, bo po to podłączamy słuchawki, aby w nich od razu usłyszeć NVDA.
Opisany problem występuje pod Windows 11, pod dziesiątką jeszcze nie sprawdzałem.
Najnowsze NVDA.
Wydaje mi się, że to błąd, że nie tak powinien się zachowywać NVDA.
Sparowałem słuchawki bluetooth i po sparowani NVDA nadal gadał w głośnikach laptopa, a tylko multimedia w słuchawkach, musiałem ręcznie przełączyć na słuchawki i wówczas miałem zarówno NVDA jak i multimedia w słuchawkach.
Zachowanie jak opisałem czli NVDA w głośniczkach, a multimedia w słuchawkach to tryb mapowania kiedy wybieramy głośniki i karta dźwiękowa laptopa, a po sparowaniu jak wszedłem w mapowanie zaznaczone było Mapowanie dźwięku Microsoft.
Przy wcześniejszych wersjach NVDA po sparowaniu słuchawek bluetooth z automatu NVDA gadał w słuchawkach i to ja wówczas wybierałem np. głośniki realtek jeśli chciałem, aby tylko muzyka była w słuchawkach.
No chyba, że to zamierzone działanie, ale jeśli tak to moim skromnym zdaniem niewłaściwe, bo po to podłączamy słuchawki, aby w nich od razu usłyszeć NVDA.
Opisany problem występuje pod Windows 11, pod dziesiątką jeszcze nie sprawdzałem.
Najnowsze NVDA.