Nie używałem go jakoś dużo, ale: Jest dośc tani, Podobno działa z Macami, wydaje sie być solidny, ma metalową obudowę, jest dość cichy, ma CDtekst. EAC Pokazywał w raporcie 99% dokładności przy zgrywaniu nagrań.
Z ciekawostek można mu podłączyc zewnętrzne zasilanie kablem z okrągłym wtykiem. Może jeśli tak się zrobi, możnaby odtwarzać płyty w Ipchone, ale tego nie próbowałem.
-- (DJGraco):
Z tymi napędami LG to jest jedna loteria. Jedne padały jak muchy (przykładowo mój wbudowany w lapa totalnie już nie czyta żadnych płyt), a inne chodziły latami.
Mimo wszystko bym się tu rozglądał za tym Gembirdem albo to co kupił @Fraaneek.
--