Przeklejam link do artykułu. Pewnie wszyscy zaraz powiedzą, że są karty i poco komu tyle gotówki, ale ja uważam, że jest to ograniczanie naszej wolności. Każdy powinien móc mieć tyle gotówki ile będzie chciał.
https://legaartis.pl/blog/2024/07/04/nowe-limity-posiadania-gotowki-w-domu-co-nas-czeka-od-1-wrzesnia-2024/
https://legaartis.pl/blog/2024/07/04/nowe-limity-posiadania-gotowki-w-domu-co-nas-czeka-od-1-wrzesnia-2024/