Forum

Otwieranie załączników tekstowych

Propozycje

tomecki

#1 ·

4 likes
jeśli do posta na forum lub wiadomości załączony jest dźwięk, można go odtworzyć bez zapisu na dysk. Fajne, ale aż dziwi czemu nie ma tej samej możliwości dla plików tekstowych.

Zuzler

#2 ·

Pochwalam i podzielam propozycję.

EugeniuszPompiusz

#3 ·

Nie ma bo nie ma, ale niniejszym może będzie