Numernabis
#1 ·
Nie wiedziałem jak nazwać wątek, bo tak naprawdę nie wiem jak się ten przyrząd nazywa.
Od razu mówię, że nie chodzi tutaj o taki drewniany nożyk, jest to coś w rodzaju obieraczki do jażyn, albo jak ktoś wie jak wygląda nożyk do sera żółtego, podobny jest do łopatki do nabierania ciasta tylko ma wycięcie i ciągnąc po żółtym serze kroimy plasterek i podobnie działa ta skrobaczka do masła, ciągniemy po twardym maśle z lodówki i z drugiej strony wychodzą takie cieniutkie paseczki masła, to praktycznie zanim nałożymy na kromkę chleba robi się mięciutkie i można smarować.
Jest takie coś, ale nie wiem jak się nazywa żeby znaleźć i kupić.
Może się ktoś z tym spotkał i ma namiar.
Od razu mówię, że nie chodzi tutaj o taki drewniany nożyk, jest to coś w rodzaju obieraczki do jażyn, albo jak ktoś wie jak wygląda nożyk do sera żółtego, podobny jest do łopatki do nabierania ciasta tylko ma wycięcie i ciągnąc po żółtym serze kroimy plasterek i podobnie działa ta skrobaczka do masła, ciągniemy po twardym maśle z lodówki i z drugiej strony wychodzą takie cieniutkie paseczki masła, to praktycznie zanim nałożymy na kromkę chleba robi się mięciutkie i można smarować.
Jest takie coś, ale nie wiem jak się nazywa żeby znaleźć i kupić.
Może się ktoś z tym spotkał i ma namiar.