Tak, jest coś takiego. Konkretnie takie modne ostatnio ustrojstwo co zostawia głos, a całą resztę ma wywalić. Resztę tj. szum, stukania i pukania, jakieś inne odgłosy tła... Działa w stereo, ma całkiem przyzwoitą jakość, ale nie wiem jakie to litościwe dla procesora jest. W każdym razie być może dałoby się do konferencji dodać pole wyboru "wycisz odgłosy tła". To coś jest tu: https://github.com/Rikorose/DeepFilterNet