Z jakiegoś jednak powodu nikt nic o tym nie mówi, wszyscy się jarają grą i teraz nie wiem, czy jestem jakiś nie do edukowany, czy nagle ludzie zmienili zdanie na temat FL o 180 stopni czy co? Wytłumaczy mi to ktoś śledzący temat?
Z jakiegoś jednak powodu nikt nic o tym nie mówi, wszyscy się jarają grą i teraz nie wiem, czy jestem jakiś nie do edukowany, czy nagle ludzie zmienili zdanie na temat FL o 180 stopni czy co? Wytłumaczy mi to ktoś śledzący temat?