Numernabis
#1 ·
Edited
1 likes
Nie rozumiem takiego przenoszenia, mogę nie należeć do tej grupy, a został tam przeniesiony mój wątek.
Jest tutaj wątek "W kuchi" czyli podlega pod to i gotowane i przepisy, a tym bardziej kiedy dotyczy to niewidomych, jakaś bzdura.
Tym barziej, że są tu inne wątki w których są przepisy i jakoś nie zostały przeniesione:
Jajka sadzone,
ciasta francuzkie,
Parówki,
Sposób na robienie tostów,
Chleb w jajku,
Schabowszczak po ślepemu,
Poza tym wątek jest ogólny i znaleźć tam rzepis trzeba się przebijać przez wszystkie posty, a tu jest tytuł, który od razu mówi w czego możemy się spodziewać w wątku.
Jest tutaj wątek "W kuchi" czyli podlega pod to i gotowane i przepisy, a tym bardziej kiedy dotyczy to niewidomych, jakaś bzdura.
Tym barziej, że są tu inne wątki w których są przepisy i jakoś nie zostały przeniesione:
Jajka sadzone,
ciasta francuzkie,
Parówki,
Sposób na robienie tostów,
Chleb w jajku,
Schabowszczak po ślepemu,
Poza tym wątek jest ogólny i znaleźć tam rzepis trzeba się przebijać przez wszystkie posty, a tu jest tytuł, który od razu mówi w czego możemy się spodziewać w wątku.