Przychodzę z propozycją, która nie kosztuje prawie nic ani programistę, ani zarząd.
Wystarczy parę clicknięć, punkt w regulaminie i dobra wola.
Bywają sytuacje, kiedy użytkownik sam prosi o bana.
Moim zdaniem można by się do tego przychylić.
Oczywiście drogą oficjalną.
Użytkownik napisałby w jakimś widocznym miejscu, że o tego bana prosi.
Tylko, proponuję, żeby najkrótszy czas obejmował okres minimum 3 miesięcy, żeby nie rzucać słów na wiatr zależnie od nastroju.
Jeśli chce bana, dobrze, ale na 3 miesiące przynajmniej.
Niech ponosi konsekwencje, a nie chwieje się jak chorągiewka.
CO o tym myślicie?