Forum

Gdy użytkownik prosi o bana

Archiwum propozycji

1 / 3 Next

magmar

#1 ·

Witajcie,

Przychodzę z propozycją, która nie kosztuje prawie nic ani programistę, ani zarząd.
Wystarczy parę clicknięć, punkt w regulaminie i dobra wola.
Bywają sytuacje, kiedy użytkownik sam prosi o bana.
Moim zdaniem można by się do tego przychylić.
Oczywiście drogą oficjalną.
Użytkownik napisałby w jakimś widocznym miejscu, że o tego bana prosi.
Tylko, proponuję, żeby najkrótszy czas obejmował okres minimum 3 miesięcy, żeby nie rzucać słów na wiatr zależnie od nastroju.
Jeśli chce bana, dobrze, ale na 3 miesiące przynajmniej.
Niech ponosi konsekwencje, a nie chwieje się jak chorągiewka.
CO o tym myślicie?



Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

daszekmdn

#2 ·

1 likes
Dobre, przydatne. Zamiast później sprzątać po delikwencie bajzel, bo go poniosły emocje, można zaakceptować jego prośbe gdy widzi, że go może zaraz coś ponieść faktycznie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

magmar

#3 ·

I to naprawdę perspektywicznie bardzo energooszczędny proceder.
ę
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

papierek

#4 ·

5 likes
To już jesteśmy takimi dzieciakami, że musimy prosić o bana, zamiast nie pisać głupot? :P
po co mi sygnatura?

magmar

#5 ·

Podam przykład z innego podwórka, ludzie czasem włączają sobie blokady na numery premium.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

djdenismusic

#6 ·

3 likes
A co ma piernik do wiatraka?
Inna sprawa, że mało kto, świadomie daje się zabiczować, więc moim zdaniem propozycja kompletnie bez sensu.

magmar

#7 ·

A ile Was to kosztuje?
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

magmar

#8 ·

Znam osoby dorosłe, które chciały sobie założyć blokady dlatego podałam przykład z telefonem.
Znam jeszcze inną, której automatycznie wyłącza się komputer o godz. 23:00, bo tak se chce.

-- (papierek):
To już jesteśmy takimi dzieciakami, że musimy prosić o bana, zamiast nie pisać głupot? :P

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

magmar

#9 ·

Powinieneś być zadowolony, jest większe prawdopodobieństwo, że będziesz się ze mną użerał w mniejszym stopniu, więc w Twoim interesie jest poparcie mojej prośby hiehie..

-- (djdenismusic):
A co ma piernik do wiatraka?
Inna sprawa, że mało kto, świadomie daje się zabiczować, więc moim zdaniem propozycja kompletnie bez sensu.


--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

djdenismusic

#10 ·

3 likes
Równie dobrze możesz tu po prostu nie wchodzić. Wyjdzie na to samo, a programiści nie będą mieli zbyt dużo roboty.
Choć fakt, opcja usuwania konta akurat by się przydała.

magmar

#11 ·

Z tego samego powodu czytasz moje wpisy, choć CIę denerwują.
O usuwaniu konta była mowa w zeszłym roku, nawet jest pomysł jak to zrobić, takiego delikwenta nick można zastąpić słowami Użytkownik Nieaktywny.
Przynajmniej napisali w regulaminie, że się nie da.


Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

daszekmdn

#12 ·

1 likes
To czemu alkoholicy ogarniają sobie wszywki, narkomani idą na terapię? Niektórym odpoczynek od Eltena świadomy by się ewidentnie przydał, jak nie umieją się powstrzymać przed robieniem burdelu i odinstalować appki, a taka globalka zrobi to za nich bo tylko wiadomości im zostaną.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#13 ·

Edited 1 likes
Niestety niektórzy chyba tak.
-- (papierek):
To już jesteśmy takimi dzieciakami, że musimy prosić o bana, zamiast nie pisać głupot? :P

--
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

magmar

#14 ·

Inne limitery Wam nie przeszkadzają.
WYłączanie komentarzy na blogach, ustawienie statusu, czarna lista itd.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Julitka

#15 ·

Jako użytkownik przypuszczam, że Rada Starszych nie odmówiłaby nikomu, kto poprosiłby w wiadomości prywatnej o bana. Nawet bez uzasadnienia.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

magmar

#16 ·

Proszę zajrzeć do wiadomości.

-- (Julitka):
Jako użytkownik przypuszczam, że Rada Starszych nie odmówiłaby nikomu, kto poprosiłby w wiadomości prywatnej o bana. Nawet bez uzasadnienia.

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Julitka

#17 ·

Zajrzałam i odniosłam się. Wiadomość dotyczyła zbanowania w konkretnych grupach, a Rada Starszych może banować tylko globalnie i do tego się odnosiłam.
-- (magmar):
Proszę zajrzeć do wiadomości.

-- (Julitka):
Jako użytkownik przypuszczam, że Rada Starszych nie odmówiłaby nikomu, kto poprosiłby w wiadomości prywatnej o bana. Nawet bez uzasadnienia.

--

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

balteam

#18 ·

3 likes
No dno po prostu, heh.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

magmar

#19 ·

Prośba jak każda inna.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

magmar

#20 ·

A zatem proszę zbanować mnie również w grupie Samodzielność Niewidomych, skoro użytkownik Piecberg dostał ban za niewinność ja też poproszę.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"
1 / 3 Next