Forum

Czego brakuje Eltenowej wyszukiwarce.

Propozycje

daszekmdn

#1 ·

2 likes
Witajcie.
Niby wyszukiwarka jest, ale tak w zasadzie niezbyt fajnie działa.
Po pierwsze brakuje tutaj tego, co na każdym dobrym forum być powinno. Wyszukiwanie zaawansowane.
Wybór w czym i co ma wyszukiwać. Czy w tytułach wątków, postach, w jakich wątkach, na jakim forum, w jakiej grupie językowej.
Brakuje również wyświetlania wszystkich postów danego użytkownika, jeśli nawet nie jako oddzielnej kategorii co proponowałem, to chociaż w wyszukiwarce wyszukuj w nazwie autora tak jak jest na AudioGames.
Co się dzieje jeśli w wątku jest kilka postów z podobnym słowem?
Wyszukiwarka wyświetla tylko ten pierwszy. Powinien być skrót przejścia do następnego postu z danym słowem w wątku lub chociaż numery postów w wątkach w których ono kilkukrotnie się pojawia podane po nazwie wątku.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

tomecki

#2 ·

2 likes
Dokładnie! Obecna filozofia moderatorów zakładająca niewiele wątków z ogromną ilością wpisów wymaga dobrej wyszukiwarki lub możliwość zakładania podforów, bo teraz na prawdę trudno się szuka i niedługo może dojść do powielania pytań zwyczajnie dlatego, że baardzo trudno przekopać się przez setki postów w jednym, bardzo oglnym temacie.

daszekmdn

#3 ·

1 likes
I czy coś z tym będzie się działo?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

papierek

#4 ·

3 likes
podbijam temat, wyszukiwarka to ważny element, bo potem ludzie zakładają drugi raz wątek pomimo, że mają odpowiedź w innym wątku
po co mi sygnatura?

Julitka

#5 ·

2 likes
Fakt, jestem za.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

tomecki

#6 ·

3 likes
Nic, tylko też się zgodzić. Mało tego, uważam, że powinno to mieć dość wysoki priorytet.

Julitka

#7 ·

1 likes
Co do priorytetów, to bym polemizowała, bo dużo by się takich funkcji znalazło, a ja nigdy nie byłam wyszukiwarkowa, że tak powiem, ale generalnie funkcja przydatna.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Lowca_Androidow

#8 ·

1 likes
Wyszukiwarka poza tym powinna być dostępna z każdego poziomu Eltena, czytając dany wątek również powinna być opcja w podmenu "przeszukaj ten wątek", "przeszukaj tą grupę" itp.
Dziękuję wszystkim tym, którzy mnie wspierali i pomagali, wszystkim tym, z którymi miło się gawędziło i spędzało czas.
Ostatnie zdarzenia przyspieszyły moją decyzję, odchodzę.
Na koniec chciałem pogratulować moderatorom grupy o telefonach, Samodzielność oraz Polskie społeczeństwo działań skutkujących tym, że nie chce się tutaj zaglądać
Mają wyłączność na słuszność, user nie ma prawa mieć innego zdania, a jeśli takowy broni swoich racji spuszczają ze smyczy swoją obronną maskotkę.
Działania władzy pokazują jedynie, że wspomniana moderacja ma w głębokim poważaniu to co miśli zwykły user bez uprawnień moderatorskich, bo kimże taki user jest..
Brak wyjaśnień, merytorycznych, podpartych choćby regulaminem, to brak szacunku.
Jak to nawet namiastka władzy potrafi uderzyć do głowy...
Aha, kroplę czary przelał ban otrzymany za to, że napisałem do maskotki moderatorek, że się podlizuje, żałuję jedynie, że nie napisałem kulturalnie, a nie zgodnie z moimi zasadami, że zawsze piszę to co myślę, czyli, że liże dupę.

tomecki

#9 ·

1 likes
Nie musisz być wyszukiwarkowa , bo na Eltenie jesteś praktycznie od początku, ale gdy ktoś nowy przyjdzie i ma do ogarnięcia setki jeśli nie tysiące tematów to raczej wątpię, że każdy będzie przeglądał forum w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje pyhtanie.

Julitka

#10 ·

1 likes
@Łowca Opcja "Przeszukaj wątek" istnieje, ale faktycznie mogłaby być umieszczona gdzie indziej i inaczej zorganizowana.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

papierek

#11 ·

2 likes
wyszukiwarka to ważna rzecz, bo po pierwsze, jak tworzymy nowy wątek a inny jest taki gdzieś na dole listy, to jak tu opierdzielać założyciela wątku za to, że nie poszukał, jak szukać jest ciężko, a tak, można by jak na innych forach, w regulaminie napisać, najpierw poszukaj, a potem zakładaj. A jak komuś się nie będzie chciało szukać, to wtedy będzie już jego problem. Fajne by były jeszcze odnośniki do danego wątku, np. odpowiedź na twoje pytanie jest tutaj i taki niby link przenoszący do danego wątku i posta
po co mi sygnatura?

Zuzler

#12 ·

Podbijam. Wątek wisi już 5 lat, a część propozycji, nawet z pierwszego wpisu, nie doczekała się jakiegoś ruszenia po dziś dzień.

pajper

#13 ·

Ale chyba wszystko już jest zrealizowane... Tak mi się wydaje.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Zuzler

#14 ·

Jak w takim razie przejść do kolejnego wpisu w danym wątku, w którym pojawia się szukana fraza więcej niż raz?