WItajcie jak w temacie - Czym otworzyć plik z rozszerzeniem flac?
Xm play na przykład, foobar. Flac to bezstratny format dźwięku, taki mały wav, po kompresji ale właśnie, bezstratnej.
Wsumie moim prywatnym zdaniem na telefonie jednak lepiej to czymś skompresować, bo sporo miejsca czy tak czy tak zajmuje.