Nadużycia są wszędzie. Co sądzisz o marszu 4 czerwca?
Ciąganie ludzi, z którego i tak nic nie wyniknie, ale niech się ludzie spotykają.
Podłoga z dywanami czy bez?
Podłoga z dywanami czy bez?
1 likes
Pytanie organizacyjne: po co idziecie wszyscy na taką łatwiznę i ani nie uzasadniacie swoich wypowiedzi choćby w trzech słowach, ani nie silicie się na pytania otwarte?
1 likes
Bez, bo w dywanach to tylko syf sie zbiera.
-- (Postukujacy):
Ciąganie ludzi, z którego i tak nic nie wyniknie, ale niech się ludzie spotykają.
Podłoga z dywanami czy bez?
--
-- (Postukujacy):
Ciąganie ludzi, z którego i tak nic nie wyniknie, ale niech się ludzie spotykają.
Podłoga z dywanami czy bez?
--
2 likes
Według mnie sama odpowiedź już jest wiele mówiąca, a w moim mniemaniu chodzi o poznanie innych osób i zintegrowanie się. Przyznam, że zadane pytanie było mocno kontrowersyjne i niezamierzam uczestniczyćw kolejnej burzy forumowej, a raczej chcę się bawić i integrować z innymi jak dotychczas.
1 likes
Zdecydowanie showdown, bo golbal to dla tych co lubią mieć wszędzie siniaki.
-- (Postukujacy):
Denerwuję się.
Goalball czy showdown?
--
-- (Postukujacy):
Denerwuję się.
Goalball czy showdown?
--
Truskawki! O niebo lepsze
Lody czy gofry?
-- (kazek5p):
Maliny czy truskawki?
--
Lody czy gofry?
-- (kazek5p):
Maliny czy truskawki?
--
1 likes
Lody, bo gofry zazwyczaj są przereklamowane i zazwyczaj zbyt drogie, chyba, że zrobione po domowemu, to już lepsze naleśniki.
-- (Postukujacy):
Truskawki! O niebo lepsze
Lody czy gofry?
-- (kazek5p):
Maliny czy truskawki?
--
--
-- (Postukujacy):
Truskawki! O niebo lepsze
Lody czy gofry?
-- (kazek5p):
Maliny czy truskawki?
--
--
Edited
Masełko, mniam.
Dżemik czy nutella?
Dżemik czy nutella?
1 likes
Drzemik, bo nutella na dłuższą mete jest za słodka, to już lepsze jest masło orzechowe.
Mydło w płynie czy w kostce?
-- (Postukujacy):
Masełko, mniam.
Dżemik czy nutella?
--
Mydło w płynie czy w kostce?
-- (Postukujacy):
Masełko, mniam.
Dżemik czy nutella?
--
Mydło w płynie.
Smród spalin benzyny, gazu czy ropy?
Smród spalin benzyny, gazu czy ropy?
Zdj. 1: rok 2000 - szczupły facet siedzi przed starym monitorem z wielką dupą.
zdj. 2: rok 2020 - ten sam facet już z wielkim brzuszyskiem siedzi przed 3-cm grubości monitorem.
Podpis: przyroda nie znosi próżni.
Dobra, może nie do końca tak to tam szło, ale nawet mi się spodobało. :)
Jaki oryginalny posiłek jedzony o 2 w nocy zapadł Ci szczególniej w pamięć?
zdj. 2: rok 2020 - ten sam facet już z wielkim brzuszyskiem siedzi przed 3-cm grubości monitorem.
Podpis: przyroda nie znosi próżni.
Dobra, może nie do końca tak to tam szło, ale nawet mi się spodobało. :)
Jaki oryginalny posiłek jedzony o 2 w nocy zapadł Ci szczególniej w pamięć?