Forum

[18 plus] Pytanie i odpowiedź

Integracja Eltenowiczów

Previous 6 / 45 Next

MarOlk

#101 ·

Nadużycia są wszędzie. Co sądzisz o marszu 4 czerwca?

Postukujacy

#102 ·

Ciąganie ludzi, z którego i tak nic nie wyniknie, ale niech się ludzie spotykają.

Podłoga z dywanami czy bez?
INFP

Zuzler

#103 ·

1 likes
Pytanie organizacyjne: po co idziecie wszyscy na taką łatwiznę i ani nie uzasadniacie swoich wypowiedzi choćby w trzech słowach, ani nie silicie się na pytania otwarte?

kazek5p

#104 ·

1 likes
Bez, bo w dywanach to tylko syf sie zbiera.
-- (Postukujacy):
Ciąganie ludzi, z którego i tak nic nie wyniknie, ale niech się ludzie spotykają.

Podłoga z dywanami czy bez?

--

kazek5p

#105 ·

Maliny czy truskawki?

Postukujacy

#106 ·

2 likes
Według mnie sama odpowiedź już jest wiele mówiąca, a w moim mniemaniu chodzi o poznanie innych osób i zintegrowanie się. Przyznam, że zadane pytanie było mocno kontrowersyjne i niezamierzam uczestniczyćw kolejnej burzy forumowej, a raczej chcę się bawić i integrować z innymi jak dotychczas.
INFP

MarOlk

#107 ·

1 likes
Odpowiedź organizacyjna. Bo tak:P Może żeby zdążyć napisać przed innymi...

kazek5p

#108 ·

1 likes
Zdecydowanie showdown, bo golbal to dla tych co lubią mieć wszędzie siniaki.
-- (Postukujacy):
Denerwuję się.

Goalball czy showdown?

--

Postukujacy

#109 ·

Truskawki! O niebo lepsze

Lody czy gofry?
-- (kazek5p):
Maliny czy truskawki?

--
INFP

kazek5p

#110 ·

Guzy czy siniaki, co gorsze a co nie?

kazek5p

#111 ·

1 likes
Lody, bo gofry zazwyczaj są przereklamowane i zazwyczaj zbyt drogie, chyba, że zrobione po domowemu, to już lepsze naleśniki.
-- (Postukujacy):
Truskawki! O niebo lepsze

Lody czy gofry?
-- (kazek5p):
Maliny czy truskawki?

--

--

kazek5p

#112 ·

Ciągle zapominam o pytaniu.
Masło czy margaryna?

Postukujacy

#113 ·

Edited
Masełko, mniam.

Dżemik czy nutella?
INFP

MarOlk

#114 ·

Masło. Jaki jest twój ulubiony mem z internetu?

MarOlk

#115 ·

Nutella jak coś

kazek5p

#116 ·

1 likes
Drzemik, bo nutella na dłuższą mete jest za słodka, to już lepsze jest masło orzechowe.
Mydło w płynie czy w kostce?
-- (Postukujacy):
Masełko, mniam.

Dżemik czy nutella?

--

Postukujacy

#117 ·

Mydło w płynie.

Smród spalin benzyny, gazu czy ropy?
INFP

MarOlk

#118 ·

Diesel rządzi. Powtarzam pytanie o ulubiony internetowy mem

Zuzler

#119 ·

Zdj. 1: rok 2000 - szczupły facet siedzi przed starym monitorem z wielką dupą.
zdj. 2: rok 2020 - ten sam facet już z wielkim brzuszyskiem siedzi przed 3-cm grubości monitorem.
Podpis: przyroda nie znosi próżni.
Dobra, może nie do końca tak to tam szło, ale nawet mi się spodobało. :)

Jaki oryginalny posiłek jedzony o 2 w nocy zapadł Ci szczególniej w pamięć?

MarOlk

#120 ·

Sos orientalny z cebulą gotowaną czyli danie na gastrofazę. Stonoga, Konon czy Jaszczur?
Previous 6 / 45 Next