Cześć,
mam dziwny problem. Świeżo postawiona dziesiątka 22h2 Elten instalowany za raz po sterownikach jako drugi program po NVDA. Przy otwieraniu wywala taki komunikat, że nie może zweryfikować klucza szyfrowania serwera. Miałem ten problem przed reinstalką systemu jak już wspomniałem po świeżej reinstalce problem nadal występuje. Komp to MSI gl6612uek. Na moich pozostałych kompach tj MSI GL62 oraz Huawei tego problemu nie ma. Czy to jest coś nie tak z moją konfiguracją czy Elten ma jakąś dziwną awersję do mojego kompa? W zalączniku zamieszczam log, może się na coś przyda.
mam dziwny problem. Świeżo postawiona dziesiątka 22h2 Elten instalowany za raz po sterownikach jako drugi program po NVDA. Przy otwieraniu wywala taki komunikat, że nie może zweryfikować klucza szyfrowania serwera. Miałem ten problem przed reinstalką systemu jak już wspomniałem po świeżej reinstalce problem nadal występuje. Komp to MSI gl6612uek. Na moich pozostałych kompach tj MSI GL62 oraz Huawei tego problemu nie ma. Czy to jest coś nie tak z moją konfiguracją czy Elten ma jakąś dziwną awersję do mojego kompa? W zalączniku zamieszczam log, może się na coś przyda.