Przepraszam że tak piszę ale mam problem z dojściem do eltenowego forum. Jak daję strzałkę w górę wybiera mi znaczy pokazuje ostatnio wybrany element powiedzmy nowości a dalej nie chce strzałką w dół przesówać się po wontkach jak to naprawić. i tylko na eltenie się to dzieje.