Jedno, że jest mi troszkę łatwiej, bo sporo czytam w brajlu i bardzo często widzę dany wyraz w głowie. :)
A drugie, że o dziwo, pomaga mi też to, że mnóstwo ludzi pisze bez polskich znaków. :D Czasem, gdy nie mam pewności i możliwości by sprawdzić, wyobrażam sobie jakby dany wyraz wyglądał właśnie bez polskich znaków i to potrafi działać, choć z tej metody korzystam akurat rzadko, i nie polecam jej jako podstawowej. ;)
A drugie, że o dziwo, pomaga mi też to, że mnóstwo ludzi pisze bez polskich znaków. :D Czasem, gdy nie mam pewności i możliwości by sprawdzić, wyobrażam sobie jakby dany wyraz wyglądał właśnie bez polskich znaków i to potrafi działać, choć z tej metody korzystam akurat rzadko, i nie polecam jej jako podstawowej. ;)