Forum

Pytanie dotyczące letsencrypt i crontab

Serwery

piter9521

#1 ·

Witajcie

Jakiś czas temu zainteresowałem się letsencryptem i chcę ustawić automatyczne odnawianie.
Jaki jest format wpisu w crontab bo próbowałęm na kilka sposobów:
45 2 * * 6 cd /etc/letsencrypt/ && ./certbot-auto renew && /etc/init.d/apache2 restart
45 1 * * 1 /usr/bin/certbot renew >> /var/log/certbot.log
Próbowałem te wpisy modyfikować na własne potrzeby i błąd.

zywek

#2 ·

1 likes
A spróbuj na koniec dorzucić > /dev/null 2>&1 czy jakoś tak

piter9521

#3 ·

Odgrzebuję temat, bo nic się nie odnowiło, co za tym idzie nadal szukam pomysłu na autoodnawianie certyfikatu.

violinist

#4 ·

teżbym to chciał zrobić.

daszekmdn

#5 ·

Całego wątku nie czytałem, ale jak to jest po prostu https to też mam Lets encrypt i wszystkie certyfikaty odnawiają się same. Nic nie grzebałem. Może dlatego.