A to ciekawe. A co sądzisz w takim razie o samej idei? W sensie, czy i w Twoim wypadku jest to jedyna okazja w roku, żeby przypomniec sobie, że istnieje coś takiego jak muzea?
Jakoś nie jestem entuzjastką muzeów, wiele rzeczy jest za gablotą, ale idea niech będzie. Może komuś przybliży ona sztukę. Zawsze popieram wydarzenia kulturalne.
Jestem zdecydowanie za. :) Chętnie bym się wybrała, gdyby było z kim. :) najlepiej z kimś, kto ogarnia i jest w stanie głosić nam o tym, co widzi, bez szkody dla swojego odbioru. ;)
A my się planujemy wybrać na takie nocne zwiedzanie, bo teraz jest to możliwe, z racji przeprowadzki do Gniezna. Zresztą ostatnio chłonę po prostu różne ciekawe imprezy po przymusowej izolacji komunikacyjnej wcześniej. Bardzo bym chciała odwiedzić w ten sposób muzeum polin. Jest to chyba najlepsze muzeum, ma również audioprzewodniki.